מדריכת טיולים נדקרה ליד ירושלים

תעלומה ליד י-ם: מטיילת כבת 46 הגיעה לכביש הסמוך למושב מטע כשהיא כפותה בידיה ודקורה בכל חלקי גופה. לדבריה היא הותקפהעל ידי שני אלמונים. היא פונתה לביה"ח במצב קשה. המשטרה מחפשת אחר הדוקרים

תעלומה סמוך לירושלים: מדריכת טיולים בת 46 שטיילה סמוך למושב מטע, הזעיקה את המשטרה בטענה שנדקרה על ידי שני אלמונים. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא אותה דקורה בכל חלקי גופה כשמצבה קשה. חברתה שהייתה עמה עדיין נעדרת.

"סמוך לשעה 16:35 נמסר למגן דוד אדום ירושלים על מטיילת שדיווחה כי היא וחברתה נדקרו על ידי שני אלמונים בשעה שטיילו בחירבת חנות, הסמוכה למושב מטע", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום זכי הלר. "פרמדיקים טיפלו בצעירה עם דקירות בחזה ובגב, ופינו אותה במצב בינוני עד קשה לבית החולים".

לדברי עוברי האורח שמצאו אותה, הצעירה דוברת אנגלית והתקשתה לתת הסבר ברור לגבי מה שאירע. היא הגיעה לכביש המחבר בין המושבים צור הדסה ומטע שבמטה יהודה כשהיא כפותה בידיה וסיפרה ששני בני מיעוטים תקפו אותה כשטיילה בוואדי הסמוך.

צוות מגן דוד אדום פינה אותה לבית החולים במצב קשה, כשהיא מתקשה לתקשר עם הסביבה, ובמקביל הגיעו למקום כוחות משטרה גדולים שפתחו בסריקות בניסיון לאתר את חברתה של המטיילת ואת הדוקרים שנמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק