צפו: רשימת הרחובות המסוכנים בישראל

תאונות דרכים עם הרוגים ופצועים קשה קורות לא רק בכבישים מהירים, אלא גם בתוך הערים, ממש ליד הבית. הרשות הלאומית לדרכים פרסמה את רשימת הרחובות המסוכנים ביותר בערים הגדולות

התחושה של משפחת הללי עוברת היום לעובדה בשטח. גולן הללי, אופנוען בן 37 נהרג בשבוע שעבר בדרך נמיר בתל אביב, אחרי שרכב שנסע באור אדום פגע בו. צוות של מד"א קבע את מותו במקום. התאונה הזו היא התאונה ה-477 בדרך נמיר השנה, וגולן הוא ההרוג השני. בסך הכל נפגעו ברחוב הזה השנה 638 בני אדם. דרך נמיר זכתה בתואר המפוקפק "הרחוב המסוכן ביותר בתל אביב".

בחיפה אלו שדרות ההסתדרות. יותר מ-800 תאונות אירעו שם השנה, בהן נפגעו 1,331 בני אדם. שלושה מהם נהרגו. 25 מהנפגעים בדרך הזו היו ילדים בגיל 0-4; בדרך חברון בירושלים יותר מ-300 תאונות דרכים אירעו השנה, בהן נפצעו 490 בני אדם.

364 הרוגים, השנה עוד לא הסתיימה

בשדרות משה דיין בראשון לציון אירעו 381 תאונות דרכים בהן נפגעו 564 בני אדם. שדרות יצחק רגר בבאר שבע הן הרחוב בו הסיכוי הגבוה ביותר להיות מעורבים בתאונת דרכים בבירת הנגב. 201 תאונות אירעו בדרך הזו השנה, בהן נפצעו 356 ושניים מצאו את מותם.

סוף השנה מתקרב וכולם עסוקים בסיכומים. אבל במקרה הזה לא מדובר רק במספרים - 364 בני אדם קיפחו את חייהם בתאונות דרכים ב-2010, שעדיין לא הסתיימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק