"טס" בכביש החוף במהירות 202 קמ"ש

הכבישים הרטובים ומזג האוויר הסוער לא הרתיעו עשרות נהגים שבחרו "לטוס" במהירויות גבוהות במיוחד בכבישים ברחבי הארץ. עשרות נהגים אחרים נתפסו כשהם נוהגים תחת השפעת אלכוהול. הגדיל לעשות נהג שנתפס נוהג כשבדמו פי 5 אלכוהול מהמותר

משטרת התנועה בפעילות (חדשות 2)

מזג האוויר החורפי, הגשם והכבישים המסוכנים אמורים להרתיע את הנהגים ולגרום להם לנהוג במשנה זהירות. אולם כמה נהגים כלל לא חששו לצאת לכביש כשהם שיכורים - ומסכנים את חייהם של עצמם ושל אחרים.

משטרת התנועה ערכה אמש בכל רחבי הארץ פעילות אכיפה מוגברת שהתמקדה בעבירות נהיגה בשכרות ומהירות. במסגרת פעילות זו נתפסו יותר מ-50 נהגים שיכורים ועוד עשרות רבות של נהגים, בהם נהגים חדשים וחסרי ניסיון בכביש , שבחרו "לטוס" בכביש במהירויות גבוהות במיוחד מעל המהירות המותרת.

סמוך לחצות נתפס רכב מסוג BMW בכביש החוף נוסע במהירות מטורפת של 202 קמ"ש, ליד לעתלית. בקטע כביש זה מהירות הנסיעה המותרת עומדת על 90 קמ"ש בלבד. הנהג, תושב בקה אל גרביה, בן 19 בסך הכל, טען להגנתו: "אמא שלי חולה ואני בדרך לקחת אותה לבית החולים". השוטרים לא התרשמו ורישיונו של הנהג נשלל במקום ל-30 יום.

נהג שיכור ברמה פי 5 מהמותר

בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר, נתפס באותו אזור רכב הנוהג במהירות של 158 קמ"ש "בלבד". הנהג, תושב ג'אסר בן 25, סירב לבצע בדיקת שכרות. כיוון שמפיו נדף ריח אלכוהול החליטו השוטרים לשלול את רישיונו במקום ורכבו הושבת ל-30 יום.

הנהג לא קיבל את הדברים והחל להתפרע ואף איים על השוטרים, ואף "התפאר" כי רק לאחרונה השתחרר מהכלא לאחר ש"שבר לשוטרים את השיניים".

בסביבות השעה 2:00 נתפס נהג חדש בכביש 5 סמוך למחלף ירקון, נוהג במהירות 189 קמ"ש במקום 90. הנהג טען: "נסעתי אולי 120 לא יותר". רישיונו נשלל במקום.

אולם הכול מתגמד לעומת תושב ירושלים בן 28, שנתפס נוהג בנתיבי איילון בהיותו שיכור ברמה פי 5 מהמותר. הוא נעצר ויובא מחר, יום ראשון, לשיפוט מהיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק