מחיר הסערה: דלת נטרקה על ידיהם של 2 ילדים - וקטעה אצבעותיהם

נזקים כבדים מצפון ועד דרום בשל מזג האוויר: שני ילדים לשתי משפחות מירושלים, שהתארחו במירון, איבדו אצבע לאחר שדלת נטרקה מהרוח העזה על ידיהם. בטבריה נפצעה קל קשישה לאחר שקיר זכוכית התנפץ ב"חמי טבריה". בחיפה נעקרו דודי שמש, באילת קרס עמוד חשמל

מזג האוויר החורפי השורר מאז שעות הבוקר המוקדמות ברחבי הארץ, גרם לכמה נפגעים בנפש ולנזק כבד ברכוש. מצפון ועד דרום מטפלים שירותי הכבאות וההצלה בנזקי מזג האוויר, ובבתי החולים טיפלו במספר בני אדם שנפצעו בתאונות דרכים.

בחוף סירונית בנתניה נערכים חיפושים נרחבים, בעקבות דיווחים שהתקבלו על אדם שעמד על צוק והשקיף על הים הסוער. ככל הנראה גל פגע בצוק עליו הוא עמד, הוא מעד ונפל. כוחות גדולים מחפשים אחריו בשעה זו.

לחדר המיון במרכז הרפואי "זיו" בצפת שני ילדים, בני ארבע וחמש מירושלים, שאצבע אחת של כל אחד מהם נכרתה לאחר שדלת נסגרה על ידיהם. זאת, בעקבות הרוחות העזות באזור מירון, שם התארחו משפחותיהן של שני הילדים.

דודי שמש נעקרו בחיפה, עמוד חשמל קרס באילת

בטבריה נפצעו קל כמה בני אדם, ובהם קשישה בת 80 משברי זכוכית, בעקבות התנפצותו של חלון ב"חמי טבריה". החלון התנפץ אל תוך אחת הבריכות, כתוצאה מהרוחות העזות. הקשישה פונתה לבית החולים "פוריה" בעיר, על ידי צוות מד"א ירדן שהוזעק למקום.

באילת קרס בשעות הבוקר עמוד חשמל, בסמוך למלון "אדומית" בעיר, מבלי שדווח על נפגעים. מחברת החשמל נמסר כי לא נגרמו הפסקות חשמל בעקבות הקריסה. ברחוב ההגנה בחיפה דווח על עקירתם של מספר דודי שמש כתוצאה מהרוח. אין נפגעים באירוע. במקביל, דווח על מספר הפסקות חשמל באזור רמת גן בעקבות מזג האוויר, כך בחברת החשמל הצליחו לתקן את התקלות.

בתאונת דרכים שאירעה באזור באר שבע, היו מעורבים שבעה כלי רכב. התאונה נגרמה ככל הנראה מראות לקויה. לא נמסר על נפגעים בתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק