התחפושת המבוקשת לפורים: כבאי

בעקבות שריפת הענק בכרמל וגבורתם של מכבי האש שלחמו בלהבות, כבר עכשיו מורגשת עלייה בביקוש תחפושות של כבאים לחג הפורים. "ההורים רוצים שהילדים יזדהו עם אנשי הביטחון הגיבורים שלנו", סיפרה יצרנית תחפושות

הכבאים - הגיבורים החדשים (שירותי כבאות והצלה)

לפני עשור עלו לכותרות כבאי ארה"ב בנסיבות טרגיות, לאחר שמאות מהם נספו במהלך פיגועי ה-11/9, בזמן שניסו לכבות את האש שפרצה במגדלי התאומים שקרסו - והם בתוכם. לאחר מספר שבועות, במהלך "ליל כל הקדושים" שנחגג בארצות הברית, התחפשו רבבות ילדים אמריקנים לכבאים.

למרות שבימים אלה אנו חוגגים את חג החנוכה, אצל יצרני התחפושות כבר החלו לקבל את ההזמנות מרשתות השיווק וחנויות הצעצועים, ושם מדווחים על שינוי מגמה בעקבות האסון בכרמל. "אנו מרגישים שיש שינוי. אנשים החלו להתקשר היום ושאלו אם נייצר עוד תחפושות של כבאי", סיפרו העובדים בחנות התחפושות "ברוריה" שבדיזינגוף סנטר בתל אביב לחדשות 2 באינטרנט.

שושי זוהר, יצרנית תחפושות גדולה, אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט שלמרות שהיום היה אמור לצאת קטלוג המוצרים של החברה לקראת חג הפורים, הוחלט בעקבות התגברות הביקוש לתחפושות של כבאי לשים אותם בפרונט. "אחרי עופרת יצוקה היה ביקוש גדול לתחפושות של חיילים, ועכשיו של כבאים. ההורים רוצים שהילדים יזדהו עם אנשי הביטחון הגיבורים שלנו", סיכמה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק