רגע לפני שנספתה בדליקה עדכנה איילה את אמא שלה

לפני חודש תיעדה איילה את חניכי קורס הצוערים שבו השתתפה. בסרט נראים כל חניכי הקורס, אוחזים בשלטי ברכה ומאחלים מזל טוב לאילנית, בת דודתה של איילה ז"ל שמתגוררת בלוס-אנג'לס ארה"ב

רק בת 28 היתה איילה במותה. היא סיימה תואר שני בקרמינולוגיה, התחילה לעבוד בשב"ס ועברה לגור בקרית-ים עם בן זוגה. כל החיים היו עוד לפניה אבל אתמול, כשבאה לסייע בפינוי כלא דמון מצאה עצמה איילה בתוך כדור אש שגבה את חייה.

אמא של איילה, סימה, עוד הספיקה לשוחח איתה כמה דקות לפני שהאש גבתה את חייה. איילה סיפרה לאמא שהיא הוקפצה מקורס הקצינים, כדי לסייע בפינוי הכלא שהיה בסכנה.

כשהחלו להגיע הדיווחים על אוטובוס שנלכד בלהבות, ניסתה אמא של איילה להתקשר אליה, אבל איילה לא ענתה והמשמעות היתה ברורה. גם הטלפון שעשתה למוקד החירום שפתח שב"ס לא הביאו איתו בשורות אחרות.

אביה של איילה, יצחק, קיבל את ההודעה המרה בניו-ג'רזי שם הוא גר בשנים האחרונות ואחה"צ הוא כבר נחת בארץ. היא הניחה אחריה שתי אחיות - הדס וענת.

איילה, ששירתה במשך שנתיים בשירות בתי הסוהר, החלה את דרכה בבית המעצר קישון, ובתמונה שביקשה משפחתה לפרסם היא נראית במודעת לגיוס כח-אדם לשירות בתי הסוהר שהיא כה היתה גאה לשרת בו.

תמונות מצמררות: רק לפני חודש צולמו כל צוערי קורס קצינים של שירות בתי הסוהר

חניכי הקורס התכנסו לברכה מצולמת עבור בת דודתה של איילה איפרח ז"ל, שנספתה באסון.

לפני חודש, תיעדה איילה את חניכי קורס הצוערים שבו השתתפה, בסרט נראים כל חניכי הקורס, אוחזים בשלטי ברכה ומאחלים מזל טוב לאילנית, בת דודתה של איילה ז"ל שמתגוררת בלוס-אנג'לס ארה"ב. בת דודתה של איילה, אילנית, שלא יועדה הברכה המצולמת, חגגה 40 בתחילת החודש שעבר, והסרטון הזה היה חלק מהסרט שלה הפיקה איילה.

בקטע הווידאו נראים כל צוערי הקורס אומרים יחד בווידאו: "אילנית מזל טוב, אוהבים אותך, קורס קציני שב"ס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים על השריפה הגדולה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האסון בכרמל - סיקור מיוחד:

השריפה בכרמל: החיות נמלטו מהאש

2 חשודים בהצתות רבות לאורך היום 

בין הנעדרים: מתנדב מד"א בן 18 

ארדואן שוחח עם נתניהו: "תנחומיי"

תיעוד מבפנים: בית אורן נחרב

חלק מקורבנות האסון הובאו לקבורה

שלב אחרי שלב: כך אירע האסון בכרמל

האסון בכרמל - המדריך המלא