ירושלים: גבר צנח אל מותו - מול עיני אשתו ובתו

גבר 66 הגיע עם משפחתו לראות דירה בגבעה הצרפתית בירושלים, אותה שקל לקנות עבור בתו המתחתנת בשבוע הבא. האיש נשען על המעקה, ולפתע נפל אל הרווח בין המעלית לפיר המדרגות מקומה 4. צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום

טרגדיה בירושלים: תושב העיר, בן 66, נהרג הערב לאחר שנפל מפיר המדרגות בקומה רביעית של בניין מגורים - לעיני אשתו ובתו. האיש הגיע למקום על מנת לראות דירה, אותה ביקש לרכוש לרגל חתונתה של הבת בשבוע הבא.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי המנוח הגיע לרחוב ההגנה בגבעה הצרפתית בבירה יחד עם רעייתו ובתו, כדי לבחון דירה לרכישה לקראת חתונת בתו. בשלב מסוים הוא נשען על המעקה, איבד שיווי משקל ונפל אל הרווח שבין המעלית וגרם המדרגות.

צוות מד"א שהוזעק לזירה ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך ללא הצלחה. מותו נקבע במקום. "האמא והבת ראו את הכול", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זוהר לומר, פרמדיק מד"א ירושלים. "הן היו נסערות כשהגענו למקום, אבל סיפרו לנו בדיוק מה התרחש שם".

במשך דקות ארוכות ישבו השתיים מחוץ לבניין וניסו לעכל את האסון. "זה היה עבורן הלם מוחלט", ציין גרשון קלצ'קין, מתנדב זק"א. קלצ'קין הוסיף כי עשרות סקרנים התגודדו במקום כששמעו על הטרגדיה ונשארו חסרי מילים.

במשטרת ירושלים אומרים כי אין חשד לפלילים ומעריכים כי חדר המדרגות לא היה מואר.

ב"ש: שיפץ את ביתו ונהרג

זמן קצר קודם לכן נהרג תושב באר שבע בן 70 שעסק בשיפוץ ועבודות שיפוצים בביתו. ככל הנראה טיפס הקשיש על סולם, נפל מגובה של כ-2.5 מטרים ונחבט בראשו.

שכניו, ששמעו את צעקותיו, הזעיקו את אנשי מד"א למקום והוא פונה לבית החולים סורוקה בעיר. לאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. במשטרה בודקים את נסיבות האירוע, אך מעריכים כי אין חשד לפלילים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק