גופת אישה נמשתה מהכינרת - נבדק האם מדובר בענת צ'רבינסקי

גופת אשה נמצאה היום צפה באזור חוף אמנון בכינרת על ידי סירה ששטה במקום. כוח שיטור ימי משה אותה מן המים. מהמשטרה נמסר כי אין חשד לפלילים. נבדק האם מדובר בענת צ'רבינסקי שנעדרת מ-3 בנובמבר

סוף לתעלומה? (חדשות 2)

סירה ששטה סמוך לחוף אמנון בכינרת נתקלה בגופה שצפה במקום. כוח השיטור הימי משה אותה מן המים. גופתה הועברה למכון המשפטי באבו כביר ונבדק האם מדובר בענת צ'רבינסקי, בת ה-29 מנשר.

צ'רבינסקי נעדרה מאז ה-3 בנובמבר, ורכבה נמצא בחוף חוקוק. בשבוע שעבר החלו חיפושים אחריה גם בקרקעית הכינרת.

רכבה של ענת נראה לאחרונה ב-4 בנובמבר. הרכב נמצא נטוש בחוף חוקוק של על שפת הכינרת כשהמפתח עדיין נמצא במתנע. גורמים המקורבים למאמצי החיפוש סיפרו כי בימים האחרונים התקבלו במטה החיפושים מספר עדויות של אנשים באזור, שראו את ענת במהלך השבוע האחרון כשהיא "נסערת ומבולבלת".

"אחנו עורכים חיפושים מאוד מקיפים מדי יום, אבל עדיין לא מצאנו שום מידע חדש", סיפר אלון צ'רבינסקי, אחיה של ענת בראיון לערוץ החדשות וציין כי החיפושים יוצאים מדי יום מחוף חוקוק שממנו ככל הנראה נעלמה.

"לא היה סימן לכך שהיא מתכננת לנסוע לטייל לבדה"

"היא לא נהגה לטייל לבדה ובטח שלא מבלי להודיע לנו, ולכן היינו מאוד מופתעים", הוסיף אלון. "אבא שלי ראה אותה בפעם האחרונה יום לפני שנעלמה ולדבריו, לא היה שום סימן שהיא מתכננת לנסוע למקום כלשהו".

"החיפושים מאוד מאוד יסודיים וכוללים גם צוללנים בתוך המים", ציין האח. "הגיעו הרבה מתנדבים לעזור לנו ואנחנו מקבלים סיוע גדול מאוד מהמשטרה. אנחנו פונים לציבור כדי שכל מי ש מכיר אותה או שיש לו מידע אודותיה לפנות אלינו בהקדם".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק