מדהים: 85% מהישראלים בוגדים

ישראלים לא נאמנים לבני זוגם - כך עולה מסקר שערכה "חברת עורכי דין עזריאל-נט לישראל" המגלה שכמעט כל הישראלים הנשואים שאינם חרדים - בגדו, בוגדים או לא פוסלים אפשרות לבגידה בעתיד. התוצאה הקיצונית הביאה לבדיקה נוספת – שהגיעה לתוצאות זהות

85% בוגדים, חלקם ממש עכשיו (AP)

אם יש לכם חברים נשואים שבגדו אחד בשני וחשבתם שלכם זה לא יקרה - תחשבו שוב ואולי כדאי שמדי פעם תחזרו הביתה מהעבודה מוקדם - רק כדי לוודא שאין שום פעילות מחשידה בחדר המיטות שלכם.

כך לפחות עולה מסקר שערכה "חברת עורכי דין עזריאלנט לישראל" בנושא בגידות בין בני זוג נשואים וקיום יחסי מין מחוץ לנישואין, החושף נתונים מדהימים על הרגלי הנאמנות של הישראלים.

לא פחות מ-85% מהישראלים הנשואים, שאינם חרדים, בגדו בבני זוגם בעבר, בוגדים בו כיום או לא פוסלים אפשרת שיבגדו בו בעתיד.

בוגדים ורצים לספר לחברים או להורים

במשרד עורכי הדין הזמינו את הסקר ממכון מותגים, אך התוצאה הקיצונית יצרה ספקות, שהביאו לבדיקת הנתונים, באמצעות הזמנת סקר דומה, ממכון גיאוקרטוגרפיה. הסקר השני נתן תוצאה דומה לסקר הראשון. עורך הדין אברהם עזריאלנט אמר, כי מדובר בנתון המהווה עליית מדרגה קלה ביחס לנתונים שהיו ידועים לחברת עורכי דין מניסיונם הרב שנתי בנושא.

הישראלים רצים ומספרים על הבגידות שלהם: 19.7% יספרו לחבר או לחברה הכי טובים שלהם, 9.4% יספרו לבן משפחה קרוב, כמו הורים או אחים, 14.8% לא יספרו לאף אחד, ורק 7.7% יתוודו בפני בן או בת הזוג. השאר סירבו לענות על שאלה זו. אין הבדלים בתשובות בין אזורים ומגזרים שונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק