אשדוד: הפסקת חשמל גרמה לחתונה בחשיכה

בני זוג מאשדוד התכוננו השבוע לאחד הימים המשמחים בחייהם - יום חתונתם. הלהקה הגיעה, גם הצלם והאורחים, אבל אז תקלה בחשמל באזור השביתה הכל. למרות עוגמת הנפש, המשיכה החתונה כמתוכנן - בעלטה. צפו ביום השמחה החשוך

חתונה בעלטה: זוג צעיר מאשדוד התחתן שלשום בחושך גמור - לאחר שמערכת החשמל באזור אולם השמחות קרסה וגנרטור חירום, שהיה אמור לתת מענה, התקלקל.

הכל היה מוכן לקראת שמחת הכלולות של בני הזוג, מהמגזר החרדי. אך ביום שני בערב אירעה הפסקת חשמל אזורית, והחשמל כבה גם באולם האירועים בו התקיימה חתונתם של השניים. תחילה חשבו כולם שמדובר בתקלה נקודתית שתחזור במהרה, אך הדקות החלו לנקוף ודבר לא קרה, החשמל לא חזר, כפי שפורסם לראשונה באתר "אשדוד נט".

הרגעים עברו להם והחשמל לא חזר. הרב שחיתן את הזוג החליט שאין ברירה, חייבים להמשיך בשמחה. חבריו של החתן, בני ישיבות, פצחו בשירה כדי לעודד את החתן והכלה. בחופה נעזר הרב באור מהפנס של מצלמת הווידאו של הצלם. למרות החושך, הצליח החתן לשבור את הכוס בניסיון הראשון.

"מתכוונים לבקש פיצוי מבעל האולם"

אבי הכלה ניסה לברר עם חברת החשמל מתי תטופל התקלה ובינתיים מחליט אחד הרבנים שיש לעשות מעשה כדי להמשיך בחתונה: הוא התקשר למתנדבי איחוד הצלה דרום וזק"א באשדוד, סיפר להם על האירוע וביקש את עזרתם.

"הגעתי לאולם בסביבות השעה 20:30 וראיתי שהחשמל באולם עולה ויורד", סיפר לאתר "אשדוד נט" משה וובר, מתנדב איחוד הצלה דרום וזק"א. "בכל האזור היה חשוך. איך שנכנסתי לאולם, ראיתי את אבי הכלה ששמח לראות אותי. כולם שם חיפשו ישועה למצב המביך. הוא היה מוטרד מאוד מכל האירוע, הרגיש לא נעים בכלל מהאורחים הרבים שלו שחלקם היו רבנים מכובדים, הוא התבייש".

לאחר קצת יותר משעה מתחילת הפסקת החשמל, חזר החשמל. התזמורת התחילה סוף סוף לנגן, ולאחר רגעים ארוכים של חושך ואי נעימות באולם, התחילה החגיגה הגדולה.

החתן סיפר כי "היינו באופוריה ואדישים למה שקורה, עד שאמרו שהתקלה יכולה להימשך זמן רב, אז אמרתי שהלכה לנו החתונה. אני יודע שהזמינו גנרטורים מזק"א וארגון ידידים, בינתיים אנחנו נכנסנו לחדר הייחוד ולא היינו עדים לכל ההתרחשות בחוץ. כשיצאנו כבר חזר החשמל. לדעתי הייתה הפסקת חשמל של קצת יותר משעה". הוא הוסיף, "אנחנו מתכוונים לבקש פיצוי מבעל האולם".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק