עובד בחניון נסע בטעות לאחור - הרכב צנח מהקומה השנייה

אביטל ונועם מהרצליה הגיעו הבוקר לחניון ברמת גן, שם חנו את רכב הסובארו שלהם. לאחר כשעה שבו למקום ולא האמינו למראה עיניהם: המכונית הייתה תלויה בין שמיים וארץ. תחילה הכחיש העובד בחניון שנהג ברכב - אך הנייד שלו נמצא שם. המידע הגיע אלינו באמצעות המייל האדום

המכונית שצנחה מהקומה השנייה (המייל האדום)

כמה פעמים יצא לכם לחנות בחניון בו התבקשתם להשאיר את המפתחות שלכם אצל העובד במקום? אם חששתם מהתוצאות - כנראה שהייתה לכם סיבה טובה.

אביטל ונועם מהרצליה הגיעו הבוקר לחניון ברחוב בן גוריון ברמת גן, שם חנו את רכבם מסוג סובארו. אחרי כשעה שבו למקום ולא האמינו למראה עיניהם: המכונית הייתה תלויה בין שמיים וארץ.

ככל הנראה השומר בחניון, לו נתנו את המפתחות, ביקש להזיז את הרכב, אך התבלבל ונסע אחורנית. המכונית נפלה מהקומה השנייה לראשונה.

אביטל סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "הייתי המומה, איך קורה כזה דבר? הרבה אנשים התאספו סביב ולא הבינו מה הם רואים. מזל שאף אחד לא עבר למטה".

בהתחלה הכחיש השומר כי הוא זה שהזיז את המכונית, אך לאחר שמכשיר הסלולר שלו נמצא ברכב, חזר בו מגרסתו. בעל החניון שילם עבור החילוץ והרכב הועבר למוסך.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק