המשפחה מעוספיא מתה מפליטת גז מהגנרטור

לא רצח והתאבדות: למרות שבמשטרה חשדו בתחילה כי 3 הגופות שנמצאו אתמול בכפר עוספיא היו כתוצאה מרצח והתאבדות במשפחה, היום מתברר כי האב, אשתו והבת הקטנה מתו כתוצאה מפליטת גז רעיל מהגנרטור בביתם. כך התגלה בתוצאות הנתיחה שלאחר המוות. ראש המועצה: "הם היו מנותקים מהחשמל אז השתמשו בגנרטור"

תוצאות נתיחת גופותיהם של שלושת בני המשפחה מעוספיא שמתו אתמול, מאשרות כי לא מדובר ברצח כפול והתאבדות - האב, אשתו ובתם הקטנה מתו מפליטת גז מהגנרטור שהיה מופעל בביתם. המשפחה השתמשה בגנרטור, ככל הנראה, כי ביתם היה מנותק מחשמל.

וג'יה כיוף, ראש מועצת עוספיא, אמר לחדשות 2 כי "מאתמול אנחנו חשדנו שהגנרטור הוא סיבת המוות, למרות התלונות הקודמות של האישה נגד הבעל. למרות האסון הכבד יש הקלה, שזה ולא רצח והתאבדות".

"ראוי לציין שבעוספיא ובדליית אל כרמל יש יותר מ-800 גנרטורים הפועלים בבתים, בגלל שהבתים אינם מחוברים לחשמל", הוסיף כיוף. "זאת בגלל בעיות היתרים לבנייה במגזר הערבי וזו התוצאה. גנרטור שהחליף את החשמל הרג משפחה שלמה".

בני הזוג ובתם יובאו היום למנוחות בבית הקברות בכפר עוספיא.

החשד לרצח כפול והתאבדות - התבדה

זוג הורים ובתם הקטנה נמצאו אתמול ללא רוח חיים בביתם ביישוב הדרוזי, סמוך לדליית אל כרמל שבכרמל. כוחות הצלה הגיעו לביתם בעקבות דיווח של אזרח, שם מצאו את שלושת בני המשפחה ללא רוח חיים. בתחילה חשדו במשטרה כי נאיף כיוף (43), רצח את את אישתו רימא (32) ואת בתם קארין בת השנתיים - ואז התאבד. היום כאמור התבדה החשד.

מבדיקה ראשונית נראה שהגופות שכבו מספר שעות בבית עד שהתגלו. מדובר במשפחה מוכרת ביישוב, שהתגוררה סמוך לבית הספר "אורט רונסון".

קרובי משפחה של השלושה סיפרו שהאב נקלע למצוקה כלכלית בעקבות חובות שצבר. לדבריהם, הוא פתח מספר עסקים לאחרונה שנכשלו, ולקח הלוואות רבות כדי לנסות להתמודד עם החובות. לפני מספר חודשים התלוננה האם נגד בעלה, בטענה שנטש אותה יחד עם בתה הפעוטה באוניברסיטת תל אביב. הוא נעצר ושוחרר מבלי שננקטו נגדו צעדים משפטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק