חשד: אב רצח את אשתו ובתו הקטנה

כוחות הצלה שהוזעקו לבת משפחה ביישוב עוספיא שבכרמל גילו מחזה מחריד: זוג הורים בשנות ה-40 נמצאו מוטלים ללא רוח חיים כשלצדם ילדתם הקטנה. המשטרה חושדת: האב רצח את האישה ואת הבת והתאבד בעקבות חובות כלכליים שאליהם נקלע. בני משפחה: "אנחנו המומים, לא חשבנו שזה יגיע למעשה כזה". האב נעצר בעבר ושוחרר

טרגדיה בעוספיא: זוג הורים ובתם הקטנה נמצאו ללא רוח חיים בביתם ביישוב הדרוזי, סמוך לדליית אל כרמל שבכרמל. כוחות הצלה הגיעו לביתם בעקבות דיווח של אזרח, שם מצאו את שלושת בני המשפחה ללא רוח חיים. החשוד ברצח הוא נאיף כיוף (43), שעל פי החשד רצח את את אישתו רימא (32) ואת בתם קארין בת השנתיים- ואז התאבד.

מבדיקה ראשונית נראה שהגופות שכבו מספר שעות בבית עד שהתגלו.החוקרים חושדים שהאב הוא שרצח את האישה ואת הבת כבת ה-4, ואז שם קץ לחייו.

מדובר במשפחה מוכרת ביישוב שמתגוררת סמוך לבית הספר "אורט רונסון". ההורים כבני ה-40 נמצאו בבית ללא רוח חיים בחדר השינה כשעל גופם סימני אלימות. לא רחוק מהם נמצאה בתם בת ה-4 גם היא ללא רוח חיים, אך ללא סימני אלימות בבדיקה ראשונית על גופתה. רופא שהגיע למקום קבע את מותם.

החשד: מצוקה כלכלית הובילה למעשיו של האב

קרובי משפחה של השלושה סיפרו שהאב נקלע למצוקה כלכלית בעקבות חובות שצבר. לדבריהם, הוא פתח מספר עסקים לאחרונה שנכשלו, ולקח הלוואות רבות כדי לנסות להתמודד עם החובות. "אנחנו המומים, לא חשבנו שזה יגיע למצב כזה".

לפני מספר חודשים התלוננה האם נגד בעלה בטענה שנטש אותה יחד עם בתה הפעוטה באוניברסיטת תל אביב. הוא נעצר ושוחרר מבלי שננקטו נגדו צעדים משפטיים.

ניידת טיפול נמרץ עדיין נמצאת שבמקום שמוקף במאות תושבים. כאמור, רבים מתושבי המקום הכירו את בני המשפחה, שמשתייכים לחמולה מאוד גדולה באזור. "מצאו שתי גופות מבוגרים במצב ריקבון. ככל הנראה הרצח לא היה היום אלא לפני כמה ימים", סיפר שכן של המשפחה. "אחותה של האישה חיפשה אותם ולאחר שלא הצילחה ליצור עמם קשר החליטה להיכנס לבית. כשנכנסו, מצאו את האמא ובתה מוטלות, אחר כך הבחינו גם באב".

בהכנת הידיעה השתתפו: יוסי מזרחי, פוראת נסאר ומאור רוזנשטיין

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק