האופנוענים תפסו נהג שפגע וברח

שכר ועונש: חבורת אופנוענים ביקשו ללוות את חברם במסעו האחרון, לאחר שנהרג מפגיעת מכונית בתאונת דרכים. במהלך מסע הלוויה פגע רכב באחד האופנוענים, פצע אותו קשה וניסה להימלט בפראות, אלא שהפעם הוא נתקל בחבורה נחושה. הם רדפו אחריו, עצרו אותו וקשרו אותו לעמוד עד שהגיעה המשטרה. הנהג מכחיש הכל

תפסו את הנהג הפוגע (חדשות 2)

חבריו של טוני שטרן, רוכב האופנוע שנהרג ביום שישי בצהריים, ביקשו לחלוק לו כבוד אחרון וללוות אותו בדרכו האחרונה לבית הקברות. הם לא תיארו לעצמם שדווקא אז יפגע נהג רכב שאחד מהם, יפצע אותו קשה וינסה להימלט מהמקום. אחרי הטרגדיה שחווה, הם לא היו מוכנים לוותר. הם רדפו אחרי הנהג שניסה להימלט מהמקום, תפסו אותו וקשרו אותו לעמוד עד שהגיעה המשטרה.

"אנו מבקשים מכל אופנוען בארץ להגיע למסע ולכבד את טוני ומשפחתו", פרסם פורום אופנוענים באינטרנט ורבים אכן נענו לבקשה. הם ויתרו על יום עבודה וליוו את הארון מהמכון לרפואה משפטית באבו-כביר לבית החולים בנהריה. בכביש החוף פגע הנהג באופנוען וניסה להימלט מהמקום בנסיעה פרועה. הם רכבו אחריו עד שהצליחו לחסום את דרכו ולקושר אותו.

העיתון "מעריב" מפרסם הבוקר כי לשוטרי מרחב החוף לא נותר אלא לעצור באופן רשמי את הנהג ולקחת אותו לתחקור בתחנת המשטרה. הנהג הכחיש כי פגע באופנוען למרות עדויות הראייה הרבות והסימנים הטריים על רכבו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק