המיליונר החדש מתעקש לחזור לעבודה

נשוי טרי בשנות ה-30 לחייו החליט למלא טופס לוטו דקות ספורות לפני ההגרלה, וזכה לבדו ב-42 מיליון שקלים. "חשבנו שיש עוד 20 זוכים, לא האמנו שאני היחיד", אמר לחדשות 2 וסיפר כי בשעות הקרובות הוא חוזר למקום עבודתו ולא מתכוון לספר לאף אחד על המזל שנפל בחלקו

אין דאגות? נשוי טרי בשנות ה-30 לחייו, תושב דרום הארץ, גרף לבדו 42 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שנערכה אמש. הבוקר הוא נכנס למשרדי מפעל הפיס כשבידו הכרטיס הזוכה - אותו קנה ברגע האחרון. בראיון לאחר הזכייה הוא מספר על ההרגשה בתור המיליונר החדש.

"חשבנו שיש עוד 20 זוכים, לא האמנו שאני היחיד", סיפר הזוכה המאושר בראיון בתוכנית "שש עם" עודד בן עמי. "אם אני לא טועה יישארו לי 30 מיליון וחצי שקלים".

המיליונר החדש סיפר כי אינו יודע מה יעשה עם הכסף הרב שנפל בחלקו. "אני עוד לא מאופס. אין לי משכנתא אבל יש חובות מבחוץ שצריך להחזיר. בשעות הקרובות אני חוזר לעבודה אבל לא מתכוון לספר על הזכייה לאיש, אף אחד לא צריך לדעת מזה", סיכם.

"הייתה לי הרגשה חזקה שאזכה"

אמש, דקות ספורות לפני ההגרלה, ניגש הזוכה לאחת מעמדות מפעל הפיס המוצבות בסמוך לסופרמרקט בו הוא עושה קניות מדי שבוע. באופן ספונטני הוא ניגש לעמדה, מילא טופס ב-58 שקלים - ושלח. כעבור זמן קצר הוא הבין כי הוא זכה בפרס הגדול.

"הייתה לי הרגשה חזקה שאני אזכה", אמר הזוכה. "האמנתי בלב שלם שאני אקח יום אחד את הפרס הגדול. כרגע אין לנו תכניות גדולות לעתיד. מבחינתנו דבר לא השתנה, העיקר שאנחנו רגועים שיש לנו סכום גדול בבנק ואין חשש מפרנסה".

מפעל הפיס: הזוכה יתרום מעשר מהכסף

במפעל הפיס אמרו הלילה כי הזוכה לא ישן כל הלילה מהתרגשות. "הוא עוד קצת המום ולא מבין את גודל האירוע", אמרו והוסיפו: "הזוכה מתכנן לתרום מעשר מהכסף למטרה טובה - ובשלב זה אין לו תכניות מעבר לכך".

מדובר באדם שמשתתף מדי פעם, לא באופן קבוע, בהגרלות מפעל הפיס. כפי שזה נראה היום - הזכייה הזו לא תפגע בכוונותיו להשתתף בהגרלות נוספות גם בעתיד. רגע לפני שהוא יצא עם הצ'ק השמן מהמשרדים, פנה אל העובדים ואמר: "אני עוד אחזור לכאן בעתיד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק