הזוכה היחיד ב-42 מיליון בלוטו: מילא טופס דקות לפני ההגרלה

תושב הדרום בשנות ה-30 לחייו החליט אתמול, דקות בלבד לפני ההגרלה הגדולה, לגשת לדוכן הפיס ולמלא באופן ספונטני טופס ב-58 ש"ח. הוא בכלל עסק בקניות באותו הזמן - וכלל לא תיאר לעצמו שזמן קצר לאחר מכן יהיה מיליונר. היום הוא כבר נשמע אחרת: "אחזור לכאן שוב עם עוד זכייה"

עבור גבר אחד, בשנות ה-30 לחייו מדרום הארץ, הבוקר הזה היה שונה במיוחד. לא עוד יום ראשון של תחילת שבוע, לא עוד יום של עבודה. הסיבה: הבוקר הוא נכנס למשרדי מפעל הפיס, וגרף לבדו את הפרס הגדול בהגרלה שנערכה אמש - 42 מיליון שקלים.

אמש, דקות ספורות לפני ההגרלה, ניגש הזוכה לאחת מעמדות מפעל הפיס המוצבות בסמוך לסופרמרקט בו הוא עושה קניות מדי שבוע. באופן ספונטני הוא ניגש לעמדה, מילא טופס ב-58 שקלים - ושלח. כעבור זמן קצר הוא הבין כי הוא זכה בפרס הגדול.

"הייתה לי הרגשה חזקה שאני אזכה", אמר הזוכה. "האמנתי בלב שלם שאני אקח יום אחד את הפרס הגדול. כרגע אין לנו תכניות גדולות לעתיד. מבחינתנו דבר לא השתנה, העיקר שאנחנו רגועים שיש לנו סכום גדול בבנק ואין חשש מפרנסה".

"אחזור לכאן בעתיד"

במפעל הפיס אמרו הלילה כי הזוכה לא ישן כל הלילה מהתרגשות. "הוא עוד קצת המום ולא מבין את גודל האירוע", אמרו והוסיפו: "הזוכה, נשוי טרי, מתכנן לתרום מעשר מהכסף למטרה טובה - ובשלב זה אין לו תכניות מעבר לכך".

מדובר באדם שמשתתף מדי פעם, לא באופן קבוע, בהגרלות מפעל הפיס. כפי שזה נראה היום - הזכייה הזו לא תפגע בכוונותיו להשתתף בהגרלות נוספות גם בעתיד. רגע לפני שהוא יצא עם הצ'ק השמן מהמשרדים, פנה אל העובדים ואמר: "אני עוד אחזור לכאן בעתיד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק