6 פצועים בשריפה בדירה בכפר קאסם

בסמוך לשעה 12:00 דווח לכוחות ההצלה על שריפה בדירה, בסמוך למגרש הכדורגל בעיר. כוחות כיבוי והצלה שהגיעו למקום חילצו מהדירה 6 בני משפחה אחת: אחד במצב קשה והיתר במצב קל. בין הפצועים - גם פעוטה בת 5 חודשים

כוחות כבאות של תחנת פ"ת השתלטו על האש. ארכיון (חדשות 2)

שישה בני אדם נפצעו בשעות הצהריים, אחד מהם באורח קשה, בשריפה שפרצה בדירת מגורים בכפר קאסם. כוחות גדולים של משטרת ראש העין נמצאים בזירת האירוע ובוחנים בשעה זו את הנסיבות שגרמו לשריפה.

בסביבות השעה 12:00 דווח במוקד מד"א ירקון על שריפה בדירה, הממוקמת בסמוך למגרש הכדורגל בעיר. צוותי חילוץ והצלה שהגיעו למקום זיהו כי ישנם מספר לכודים בדירה, ולאחר שהצליחו לחלצם העניקו להם טיפול ראשוני בשטח.

באירוע מדווח עד כה על שישה נפגעים, אחד מהם במצב קשה הסובל מפגיעה רב מערכתית. מצבם של ארבעה בני אדם נוספים מוגדר בינוני, ומצבו של אדם נוסף קל. כוחות כיבוי של תחנת פתח תקווה השתלטו כעבור זמן קצר על האש בדירה.

בין הנפגעים - פעוטה בת חמישה חודשים

"מדובר באירוע בו היו מעורבים שלושה ילדים ושלושה מבוגרים, בני משפחה אחת", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט דובר תחנת כבאות פתח תקווה. "הפצוע הקשה הוא גבר בן 55, שסובל מ-50% כוויות בגופו. הוא הורדם, מונשם והועבר לבית החולים תל השומר".

"יתר הפצועים, ובהם פעוטה בת חמישה חודשים, פונו לבתי החולים שניידר ובילינסון בפתח תקווה", הוסיף דובר מד"א זכי הלר.  

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק