שיפור במצב הפעוט שנפל מגובה בקניון בפתח תקווה

הסיוט של כל הורה התממש אתמול כשפעוט בן שנתיים נפל מגובה רב בקניון אבנת בפ"ת. בעלי הקניון וקבלן שיפוצים חשודים ברשלנות. הבוקר חל שיפור במצבו והוא שב להכרה. מביה"ח שניידר נמסר כי כי הוא סובל מחבלות ראש, אך כבר נושם בכוחות עצמו

בשורות טובות לבני משפחתו של הפעוט בן השנתיים שנפל אמש מגובה רב בפתח תקווה: אחרי לילה קשה שעבר על בני המשפחה, חל שיפור במצבו והוא שב להכרה. הפעוט נפצע קשה לאחר שנפל מגובה שישה מטרים בקניון אבנת בעיר והוא סובל מפגיעה קשה בראשו, אולם בשעות הבוקר הוא חזר לנשום בכוחות עצמו.

הצוות הרפואי בבית החולים שניידר שאליו פונה הפעוט, נמצא כל העת ליד מיטתו בניסיון לאתר שיפור קל במצבו. מבית החולים נמסר כי הוא יישאר במחלקה לטיפול נמרץ עד שיתאושש לגמרי. בהמשך יבדוק הצוות הרפואי את מידת הנזק שנגרמה לפעוט.

מחקירה ראשונית עולה כי הפעוט נשען על קובייה במעקה בטיחות שאמורה להיות מזכוכית. הקובייה הזו הייתה מפלסטיק וכשנשען עליה – היא נפלה. במשטרה פתחו בחקירה נגד הנהלת הקניון בחשד לרשלנות. בנוסף חוקרי משרד העבודה הגיעו למקום לחקור את קבלן השיפוצים במקום.

מהנהלת הקניון נמסר בתגובה כי "הקניון נפתח כרגיל לציבור הרחב". לגבי המקרה אתמול נאמר כי המקרה נמצא בחקירת המשטרה ולכן איננו יכולים להגיב. אנחנו מאחלים לפעוט ולמשפחתו החלמה מהירה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק