הילד בן ה-5 מאלעד שנעדר מאז הבוקר אותר בריא ושלם

סמוך לשעה 5:30 בבוקר התעורר הילד גבריאל יצחק קלג בן ה-5 וחצי מאלעד משנתו, ניגש לאמו, נישק אותה - ומאז נעלמו עקבותיו. כוחות גדולים של מתנדבים ומסוק משטרתי ערכו סריקות ממושכות אחריו, עד שלאחר שעות ארוכות של חרדה, הוא נמצא דווקא בבני ברק. מתברר שהילד עלה לתומו על אוטובוס - ונסע לבני ברק

כ-100 מתנדבים ומסוק משטרתי באוויר ניהלו מאז שעות הבוקר המוקדמות חיפושים אחרי ילד כבן 5 וחצי שנעדר מביתו שבאלעד. כעבור שעות של חרדה, אותר גבריאל יצחק קלג בשכונת רמת יוחנן בבני ברק, כשהוא בריא ושלם. מי שמצא את הילד הוא מתנדב ארגון איחוד הצלה.

אמו של הילד כבר שוחחה עימו, וכעת הוא עושה את דרכו בחזרה לביתו יחד עם מתנדבי "איחוד הצלה" שמצאו אותו. מתברר כי הוא עלה לתומו על אוטובוס - ונסע לבני ברק.

משה סעדון, מתנדב "איחוד הצלה", סיפר על אירוע השעות האחרונות בשידור חי בערוץ החדשות. "החיפושים התנהלו בסיוע מסוק, כלבנים ופרשים", אמר סעדון. "כל המתנדבים באזור התגייסו לחיפושים. הפצנו תמונות של הילד ולמרבה המזל מתנדב שלנו מצא אותו לפתע בבני ברק. אמא שלו שוחחה איתו. כל העיר נשמה לרווחה כשהילד סוף סוף נמצא".

הרב יצחק עידן, ראש העיר אלעד, אמר כי: "הוא אמר שהוא לא זוכר דבר. קבלת הפנים הפחידה אותו קצת, אני מעריך שאחר כך הוא יספר הכל. אני גאה בתושבי העיר, תודה לכולם ואני יודע על הרבה אנשים שלא הלכו לעבודה, ראינו פה את הערבות ההדדית בהתגלמותה".

"נתן לאמו נשיקה - ונעלם"

מוקדם יותר סיפר פקד דודי הרוש, עוזר ראש משרד סיור במשטרת ראש העין, על הילד. "מדובר במשפחה נורמטיבית ובילד נורמטיבי שלא סובל מפיגור שכלי", לטענת המשטרה. "יש למשפחה שלושה ילדים נוספים ואין להם רקע של רווחה", הוסיף פקד הרוש.

"ככל הנראה התעורר הילד סמוך לשעה 5:30 בבוקר, ניגש לאמו, נתן לה חיבוק ונשיקה ולאחר מכן נעלם", סיפר אפי שטרן, מפקד זק"א באלעד ומנהל המוקד העירוני בעיר. "בשלב מסוים שמעה האם שקשוק מפתחות, אבל היא לא ייחסה לכך חשיבות, עד שקמה וגילתה לתדהמתה שהילד לא בבית", הוסיף פקד הרוש.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק