בינתיים: הערפל לא גורם לשיבושים בטיסות

בנתב"ג ממשיכים לעקוב בדריכות אחרי הערפל, אבל בינתיים צפוי לוח הטיסות להתנהל כרגיל. ערפילים קלים מורגשים בעיקר באזור ת"א, החוף, השפלה והנגב, אך ככל הנראה הם צפויים להתפוגג במהלך היום ולא להתגבר. גם מזג האוויר יהיה נוח וקר מהרגיל לעונה. אתמול נתקעו אלפי נוסעים בנתב"ג בגלל הערפל הכבד

כוננות ערפל: אחת השאלות הגדולות שמטרידה היום את הישראלים שמתכננים לטוס ולחזור מחו"ל היא כיצד יתנהלו ההמראות והנחיתות בנמל התעופה בן גוריון, זאת לאחר שאתמול חלו שיבושים קשים בלוח הטיסות בשל תנאי מזג האוויר.

לעת עתה נראה כי לוח הטיסות צפוי להתנהל כמתוכנן ונכון לעכשיו אין שינויים בלוח הזמנים. עם זאת, בנתב"ג ובשדה דב עדיין עוקבים בדאגה אחרי מזג האוויר, כשבינתיים ערפל קל מכסה חלק מאזור תל אביב, החוף, השפלה והנגב. גם הראות, למרות הערפילים הקלים, טובה בהרבה מאשר אתמול.

"עם זאת", אמר הבוקר עמית סביר מחברת "מטאו-טק" בשיחה עם חדשות 2, "לא מן הנמנע כי בלילה תהיה החמרה בערפילים". סביר אף הוסיף כי הערפל שצפוי הלילה יהיה סמיך יותר מזה של הלילה האחרון, אך גם הפעם הוא לא צפוי לגרום לשיבושים.

גם מזג האוויר היום צפוי להיות נוח ואפילו קריר מהרגיל לעונה. בתל אביב ובאזור ירושלים יעמדו הטמפרטורות על 26 ו-24 מעלות בהתאמה לקראת שעות הצהריים. בצפון גם כן צפויות להיות טמפרטורות נוחות עם 28 בחיפה ו-27 בקצרין. אפילו בדרום, החם בדרך כלל, יהיו טמפרטורות נמוכות, עם 29 מעלות בבאר שבע ורק 31 מעלות באילת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק