טרגדיה בנתניה: בת 7 נפלה מקומה שביעית אל מותה

ילדה בת 7 מתה לאחר שנפלה מקומה שביעית בבניין מגורים ברחוב ששת הימים בנתניה. צוות מד"א-שרון ביצע פעולות החייאה ממושכת בילדה, אך ללא הצלחה והצוות נאלץ לקבוע את מותה. ההורים השאירו לבד בבית את הילדה עם שלושת אחיה. כשהגיעה האם לבית - פרצה בזעקות

אבל כבד נפל ברחוב ששת הימים בנתניה: ילדה בת 7 נפלה מקומה שביעית בבניין מגורים בעיר. צוות מד"א שרון שחש למקום ניסה לבצע בה פעולות החייאה. למרבה הצער הפעולות לא צלחו והצוות נאלץ לקבוע את מותה.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה, כי הילדה הושארה בבית לבדה ביחד עם שלושה אחים קטנים, בני שנתיים, 4, ו-6. הילדה תלתה כביסה וככל הנראה איבדה שיווי משקל, מעדה - ונפלה אל מותה. הילדה נפלה אל החצר האחורית שהייתה מרוצפת באספלט קשה, עליו התרסקה.

אביהם של הילדים היה באותו הזמן בעבודתו והאם השאירה את הילדים לבד ויצאה לסידורים. כשהגיעה האם לזירת האירוע פרצה בזעקות שבר. מאוחר יותר הוזעק האב מעבודתו. במשטרה החליטו לא לפתוח בהליך פלילי נגד ההורים והמשך הטיפול במשפחה הועבר למחלקת הרווחה בעיריית נתניה.

לפני שבועיים: נפל מקומה 4 ונהרג

טרגדיה משפחתית בבאר שבע: מאיר יוסף, תושב העיר נהרג לאחר שנפל מהקומה הרביעית בבניין מגוריו. בני משפחתו סיפרו כי האב נפל לאחר שניסה להיכנס לביתו באמצעות חבל שקשר מהגג. ניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום פינתה אותו תחילה לבית החולים סורוקה בעיר בהכרה מעורפלת, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, אך למחרת מצבו החמיר והוא מת מפצעיו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק