החיפושים אחרי ענת בת ה-29 עברו לקרקעית הכינרת

12 ימים לאחר שנראתה לאחרונה בחופי הכינרת, החלה יחידת צוללנים של יחידת השיטור הימי לחפש אחרי ענת צ'רבינסקי בת ה-29, שנעלמה בנסיבות מסתוריות. במקביל מתרחבים החיפושים באזור הכנרת לאחר שהתקבלו דיווחים מאנשים שטוענים שראו את ענת כשהיא נסערת ומבולבלת. המשפחה מבקשת את תרומות הציבור כדי להמשיך בחיפושים

מתרחבים החיפושים אחרי ענת צ'רבינסקי, הצעירה שנעלמה באזור הכינרת לפני יותר משבוע. לאחר שהחיפושים באזור החוף לא נשאו פרי, צוות החיפושים שמנסה לאתר את הנעדרת החליט לגייס לעזרתו גם צוות צוללנים ממחלק השיטור הימי.

במקביל ממשיכים מאות מתנדבים לחפש אחרי ענת גם בסביבת הכינרת, שם נראה רכבה לאחרונה ב-4 בנובמבר. רכבה נמצא נטוש בחוף חוקוק של על שפת הכינרת כשהמפתח עדיין נמצא במתנע. גורמים המקורבים למאמצי החיפוש סיפרו כי בימים האחרונים התקבלו במטה החיפושים מספר עדויות של אנשים באזור, שראו את ענת במהלך השבוע האחרון כשהיא "נסערת ומבולבלת".

"אחנו עורכים חיפושים מאוד מקיפים מדי יום, אבל עדיין לא מצאנו שום מידע חדש", סיפר אלון צ'רבינסקי, אחיה של ענת בראיון לערוץ החדשות וציין כי החיפושים יוצאים מדי יום מחוף חוקוק שממנו ככל הנראה נעלמה.

"לא היה סימן לכך שהיא מתכננת לנסוע לטייל לבדה"

"היא לא נהגה לטייל לבדה ובטח שלא מבלי להודיע לנו, ולכן היינו מאוד מופתעים", הוסיף אלון. "אבא שלי ראה אותה בפעם האחרונה יום לפני שנעלמה ולדבריו, לא היה שום סימן שהיא מתכננת לנסוע למקום כלשהו".

"החיפושים מאוד מאוד יסודיים וכוללים גם צוללנים בתוך המים", ציין האח. "הגיעו הרבה מתנדבים לעזור לנו ואנחנו מקבלים סיוע גדול מאוד מהמשטרה. אנחנו פונים לציבור כדי שכל מי ש מכיר אותה או שיש לו מידע אודותיה לפנות אלינו בהקדם".

"אנחנו קוראים לציבור הרחב לסייע לנו ולתרום ככל העולה בידם - אם כספית ואם בחיפושים", אמר אלון -אחיה של ענת,  והוסיף כי התרומות דרושות בעיקר על מנת לממן הסעות של מתנדבים לאזור הכינרת.

המשפחה מבקשת מהמעוניינים לסייע בחיפושים להעביר כסף לחשבון 01604504 בסניף 887 של בנק לאומי, או המחאה לפקודת צ'רבינסקי לתא הדואר 11139, מיקוד 91111 בירושלים.

לאתר החיפושים אחרי ענת

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק