צפו: הנשיא פרס ונינט מבקרים בבית השנטי

ועידת פסגה: נשיא המדינה שמעון פרס והזמרת נינט טייב ציינו היום את יום הילד הבינלאומי בביקור מיוחד בבית השנטי בתל אביב. במהלך הביקור שוחח פרס עם הילדים וצפה בהופעה משותפת שלהם עם נינט. צפו בביקור

נשיא המדינה שמעון פרס הגיע הבוקר לביקור מיוחד בבית השנטי בתל אביב, זאת לציון יום הילד הבינלאומי. זהו ביקורו הראשון של נשיא המדינה בבניין, כאשר במהלך הביקור התלוותה אליו הזמרת נינט טייב. הביקור הועבר בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט.

במהלך הביקור פגש פרס את ילדי הבית שסיפרו לו את סיפוריהם האישיים וזיכה את טיב בשבחים נשיאותיים. ""אין כמו הקול של נינט", אמר הנשיא. "כששמעתי אותך שרה כתבתי לך מכתב הערצה, אבל עד היום לא ענית לי".

בנוסף לביקור החגיגי התקיימה הופעה משותפת של ילדי בית השנטי יחד עם נינט. מריומה בן יוסף, מנהלת בית השנטי, סיפרה בגאווה כי הבית ממשיך למלא אחר המטרות שהוא הציב לעצמו: מתן אהבה, קורת גג וארוחה חמה לילדים שגורלם לא שפר עליהם.

הנשיא לילדים: "אם תאמינו - תוכלו לעשות הכל"

הנשיא שיבח את עבודת בית השאנטי לשיקום הנערים והילדים ששוהים בו. "כשילד מגיע מבית קשה צריך להפוך את היוצרות, הילדים צריכים לחנך את ההורים", אמר פרס והוסיף "יש כאן אווירה מיוחדת במינה. לכל אחד מכם יש כוחות גנוזים. אם תאמינו - תוכלו לעשות הכל", אמר הנשיא לילדים.

טייב עצמה זיכתה את הקהל בכמה משיריה וחיזקה את דברי פרס על חשיבות פעילותו של בית השנטי. "הפעילות בבית השנטי מצילה נפשות", אמרה. "חשוב שהם ימשיכו לעסוק בפעילות הזו".

"אני גאה לעמוד בראש המפעל הנהדר הזה, והתוצאות מדברות בעד עצמן", אמרה בן יוסף, "מרבית בני הנוער ששהו כאן במהלך חייהם הצליחו לסיים בהצלחה את בחינות הבגרות ואת שירותם הצבאי - הישגים שלא היו מגיעים אליהם לולא העזרה והתמיכה של המתנדבים והמתנדבות".

בשבוע שעבר החלה הזמרת נינט טייב בקמפיין חדש בשיתוף ילדי בית השנטי בביצוע מחודש לשיר "מישהו גדול" שנכתב על ידי חנה גולדברג. במסגרת הקמפיין שנערך בשיתוף משרד הפרסום "אדלר חומסקי" והבמאי שחר סגל, שנרתמו יחד עם צוות ההפקה לפרויקט בהתנדבות מלאה.

לתרומת 10 ₪ לילדי בית השנטי סמסו את המילה "בית" ל-3535

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק