חבריה של סגן מיכל זהר: "כאילו הרגשת שאת צריכה להיפרד"

חברים ומכרים של סגן מיכל זהר התקשו לקבל את הידיעה על מותה הפתאומי לאחר שנדרסה בתחנת האוטובוס ביום חמישי האחרון בדרך לביתה בגילון. הלוויתה נערכת הבוקר בבית העלמין שביישוב משגב

מותה הטרגי של סגן מיכל זהר הותיר אבל כבד במשפחתה ובקרב מכריה. מאז התקבלה הידיעה על מותה הפתאומי, נאספו חברים רבים ובני משפחה ביישוב גילון שבו התגוררה. זהר, שנהרגה בפיגוע הדריסה החמור בעכו, מובאת למנוחות  הבוקר בבית העלמין ביישוב משגב.

זהר, תושבת גילון בת 20 נפצעה תחילה אנוש מפגיעת משאית שבה נהג גבי חן מעכו, והובהלה לבית החולים בנהריה. לאחר מאמצים שנמשכו לילה שלם, נפטרה ביום שישי בבוקר מפצעיה. חלק ממכריה בחרו לשתף את חבריה בזיכרונות ממנה על גבי עמוד הפייסבוק שלה - כשהם מתקשים להאמין לבשורה המרה.

"הייתי בטוחה שזה בלבול. לקח לי איזה שעה להתאפס על עצמי ולהבין שאני לא חולמת. בבוקר נכנסתי לפייסבוק וה-וול הזה עוד היה ריק... לא להאמין שזה באמת קרה. עד שראיתי את התמונה בטלויזיה לא באמת האמנתי שזו את", כתבה אחת מהן והוסיפה "איזה הפסד לעולם הזה, אדם מקסים שכמותך, וכל הטלפונים והאסמסים המוזרים שעשית באותו היום כאילו התקשרת להיפרד..."

"איך מכל המדינה דווקא את?"

בהמשך העמוד מופיעים כיתובים המעידים על אופיה של מיכל, מצד חברותי ה לשירות הצבאי. "אני לא מאמינה שזהו. יותר לא אראה אותך אפילו במפגשים של החיל.. לא את החיוך היפה הזה והכובש שלך.. לא את החיקויים שלך. איך מכל המדינה דווקא את?", כתבה מכרה אחרת.

בין המספידים היו גם אנשים שלא הכירו את מיכל באופן אישי, ושמעו על הטרגדיה באמצעי התקשורת. "לא הכרתי אותך ואני לא יודע מי כרגע נמצא מאחורי הקיר הזה, אבל כאב לי לשמוע מה קרה, אלוהים לוקח אנשים לא נכונים למעלה. תנוחי בשלום", כתב אחד מהם.

ביישוב גילון מספרים שמיכל, ששירתה כקצינת קישור, הייתה מדריכה ופעילה בולטת בתנועה ורקדנית בלהקה הייצוגית של משגב. אודי זהר - אביה של מיכל, שימש בעבר ראש מנהל התעופה האזרחית, מפקד טייסת וטייס קרב בכיר בחיל האוויר. את הידיעה על מותה קיבל בעת שהותו בחו"ל ולכן הוחלט להמתין עם טקס הלוויה עד שובו לארץ.

"מתקשים לעכל את הבשורה המרה"

משפחתה של מיכל סירבה לדבר עם כלי התקשורת, וביישוב אמרו לכלי התקשורת כי "היא הייתה אהובה מאד על חבריה. כולנו ביישוב מתקשים לעכל את הבשורה המרה".

מעצרו של גבריאל חן, נהג המשאית החשוד ברצח, הוארך ביום שישי האחרון בבית משפט השלום בעכו בתשעה ימים. במהלך המעצר יעבור חן הסתכלות פסיכיאטרית, לאחר שען במהלך חקירתו הראשונית כי ביצע את הדריסה במכוון. "השב"כ התעלל בבן שלי", טען בפני כלי התקשורת, "השב"כ והמשטרה פגעו לי בילדים".

פרקליטיו של הנהג, עורכי הדין זיו ורינת גלעד, טענו כי הוא נמצא בסערת רגשות. "לפי בדיקות רפואיות עולה כי מדובר במחלת נפש שהתפרצה, והביאה לצערנו לתוצאה ההרסנית", לדברי עורכי הדין. "משיחות עם בני משפחתו עולה כי הם ניסו מספר פעמים לאשפז אותו, אך הוא ברח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק