הדריסה בעכו: חיילת מתה מפצעיה

צעירה נוספת מפצועי אירוע הדריסה על ידי משאית בעכו, חיילת בת 20 מהיישוב גילון, מתה הבוקר מפצעיה בבית החולים נהריה. בכך עלה מספר ההרוגים לשניים. המשטרה תבקש מבית משפט השלום בעכו להאריך את מעצרו של הנהג הדורס, גבריאל חן. אמש הותר לפרסום שמו של אחד ההרוגים בתאונה - סמ"ר אימן קייזל מהכפר מרר

הרוגה נוספת כתוצאה מאירוע הדריסה אמש בעכו. מיכל זוהר, חיילת כבת 20 מהיישוב גילון בצפון, שנפצעה באורח אנוש מהשתוללות נהג המשאית מתה הבוקר מפצעיה בבית החולים בנהריה. בכך עולה מספר ההרוגים בתאונה לשניים, לאחר שאמש הותר לפרסום כי אימן קייזל, חייל צה"ל בן 20 ממרר, נהרג אף הוא באירוע.

הבוקר הוארך מעצרו של גבריאל חן, נהג המשאית, בבית משפט השלום בעכו בעשרה ימים. חן נשלח במקביל להסתכלות פסיכיאטרית. לחוקרים עדיין לא ברור מה גרם לחן לבצע את המעשה הקיצוני ולדרוס את האנשים שחיכו לאוטובוס סמוך לשוק בעכו, והם בודקים מספר כיווני חקירה. חן אמר אתמול בחקירתו כי ביצע את המעשה בכוונה, לאחר שלטענתו "השב"כ התנכל לבנו".

"חיילים המתינו בתחנה ונדרסו"

האירוע התרחש בסביבות השעה 17:40, כשנהג המשאית, תושב עכו בן 30, פגע בקבוצת בני אדם ולאחר מכן המשיך בנסיעה ופגע במספר כלי רכב שעמדו במקום. כתוצאה מהאירוע החמור נפצעו עשרה בני אדם, כשמרבית הפצועים הועברו לבית החולים בנהריה.

"הייתי בשוק, ערכתי קניות. פתאום שמעתי בום חזק ויצאתי לראות מה קרה", סיפרה אמש מימי דיין, עדת ראייה לתאונה. "בתחנה עמדו חיילים שרצו לעלות לאוטובוס - והם נדרסו". לדבריה, "האמבולנסים הגיעו מהר מאוד יחד עם ניידות משטרה, וכל הכבישים באזור נסגרו לתנועה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק