רעננה: אם מעורערת נמלטה עם ילדיה ואותרה

בשעות הלילה התקבל דיווח על אם בעלת עבר של בעיות נפשיות שנמלטה ברכבה עם שלושת ילדיה. לאחר חיפושים נרחבים של המשטרה אותר רכבם ברעננה, כשמצבה הנפשי של האם קשה מאוד. הילדים נלקחו לטיפול רשויות הרווחה

אירוע מטריד נוסף ברעננה: אם המוכרת לרשויות הרווחה הכניסה הלילה את שלושת ילדיה לרכבה ונסעה למקום לא ידוע. לאחר חיפושים של נרחבים של המשטרה היא אותרה בעיר כשהיא במצב נפשי קשה עם הילדים ברכב.

בשעות הלילה התקבל דיווח במשטרת כפר סבא של גבר שסיפר שאחותו, בעלת עבר של בעיות נפשיות, לקחה את שלושת ילדיה מביתה באמצע הלילה לאחר שהיתה במצב נפשי קשה.

במשטרה חוששים ממקרי רצח נוספים

על פי הדיווח של האח, האישה סירבה לומר מדוע היא לוקחת את ילדיה ולאן היא הולכת, ופשוט נמלטה עם הרכב. לאחר סריקות נרחבות בישובי הסביבה אותר הרכב של האישה ברחוב אחוזה ברעננה.

השוטרים שמצאו את הרכב זיהו בו את האם שהייתה במצב נפשי קשה לדבריהם, ואת שלושם הילדים כשהם במצב טוב. הילדים נלקחו לטיפול אצל רשויות הרווחה בעוד שהאם נעצרה ונלקחה לחקירה במשטרת כפר-סבא.

לאחר האירוע הקשה אתמול בו רצחה על פי החשד מיכל אלוני את שתי בנותיה, למרות שהיתה מוכרת ומטופלת על ידי שירותי הרווחה, במשטרה חוששים ממקרים דומים נוספים.

אתמול: אם חשודה שרצחה את בנותיה

אתמול התגלה בשעות הצהריים כי אם מרעננה רצחה על פי החשד את שתי בנותיה בנות ה-6 וה-4. לאחר שבשעות הבוקר לא הגיעו הילדות רוני ונטלי לגן, האב עמוס, שעובד כמאבטח בגן ילדים, חשד שמשהו לא בסדר ובשלב מסוים, כך דווח, התקשרה אליו אשתו ואמרה לו: "לקחתי את החיים של הבנות".

האב שמיהר הביתה, מצא את הבנות מוטלות במיטותיהן ללא רוח חיים, לבושות, מכוסות בשמיכה. האם מיכל היתה ישובה לידן. הוא הזעיק מיד את המשטרה ומגן דוד והתמוטט מיד כשיצא מהדירה.

חוקרי המשטרה מצאו בדירה את האם, שהודתה לאחר זמן קצר ואמרה להם: "חנקתי במו ידי את שתי הילדות". האם היתה מוכרת לשרותי הרווחה בעיר, ונטען שהיא לוקה בנפשה. המשטרה מצאה בדירה גם את אחיה של האמא והוא נלקח לחקירה כדי לבדוק אם ובאיזו צורה היה מעורב. 

למרות הטענות הקשות נגד שירותי הרווחה שהכירו וטיפלו בבני המשפחה, הנציגים מהעירייה טוענים: "היה טיפול מסור ועקבי". מנהלת אגף הרווחה בעיריית רעננה אורנה לשם מדגישה כי היה טיפול במשפחה לכל אורך הזמן וכי היא לא יכולה להוסיף פרטים נוספים על המקרה.

הרצח ברעננה - סיקור מיוחד:

תיעוד: הילדות והאם יומיים לפני הרצח

האם בחקירה: "רצחתי את הבנות?"

אב הבנות על האם: "היא רוצחת"

הגננת: "אני מכה על חטא"

לילך שם טוב: "הגרון שלי נחנק"

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

המשפחה מרעננה מוכרת היטב לרווחה

חשד: אם רצחה את שתי בנותיה הקטנות ברעננה

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק