ראשל"צ: נפלה על הכיריים ונכוותה קשה

אישה כבת 50 נפלה הערב על הכיריים בביתה ונפצעה באורח קשה. בתה שהגיעה למקום הזעיקה את מגן דוד אדום. האישה פונתה לבית החולים עם כוויות קשות ב-45% מגופה, כשהיא מורדמת ומונשמת

כיריים גז (חדשות 2)

אישה כבת 50 נפצעה הערב באורח קשה לאחר שנפלה על כירי הגז בביתה שברחוב מינץ בראשון לציון. היא פונתה לבית החולים תל השומר עם 45% כוויות בדרגה ג' בפלג גופה העליון.

זכי הלר, מ"מ דובר מד"א סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בתה של האישה הגיעה לבית והזעיקה את כוחות ההצלה. צוות מד"א מרחב איילון שהגיע למקום פינה את האישה לבית החולים תל השומר כשהיא מורדמת ומונשמת.

עדיין לא ברור מה גרם לאישה ליפול על הכיריים ולהיפגע. במזל גדול, לא פרצה בביתה שריפה.

נשרפה למוות בגלל בדל סיגריה

גופת אישה מבוגרת נמצאה אתמול בדירה שעלתה באש בשכונת קרית מנחם בירושלים. צוותי כיבוי שהוזעקו למקום הבחינו בגופת האישה במהלך פעולות הכיבוי.

"שלושה צוותי כיבוי ומנוף הגיעו לזירת האירוע ברחוב קולומביה, לאחר שהתקבל דיווח משכן שראה עשן יוצא מהדירה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר שרותי כבאות והצלה ירושלים, להב אסף אברס.

אברס סיפר כי "כאשר נכנסו כוחות הכיבוי לדירה שנמצאת בקומה השנייה החלו לכבות את הלהבות כשלפתע הבחינו בגופת אישה מבוגרת". מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר בסיגריה בוערת שנפלה, שהציתה את הדירה וגרמה לטרגדיה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק