קליע פגע במלווה במהלך טיול לצפון של ילדים בכיתה א'

רק במזל לא נפגעו היום ילדים מקליע שנורה במטווח סמוך לקיסריה, שפגע בסופו של דבר באישה בת 38 - אחת המלוות בטיול השנתי של ביה"ס. צוות של מד"א-שרון שהגיע למקום שמע מהאישה כי הרגישה חבטה עזה ואז נפלה. מבדיקה ראשונית של פצעיה של האישה עולה כי היא נפגעה מקליע בראשה, ומצבה מוגדר כעת קל. במטווח סירבו להתייחס

תקרית חמורה בשרון: אישה בת 38 נפצעה הבוקר באורח קל מקליע שחדר לראשה סמוך למטווח בקיסריה, כשליוותה טיול של ילדים בכיתה א' מאחד מבתי הספר בקיסריה לקיבוץ שדות ים. צוות מגן דוד אדום-שרון שהגיע למקום העניק לה עזרה רפואית ראשונה ופינה אותה לקבלת טיפול בבית החולים הלל יפה בחדרה.

"בשעה 10:15 קיבלנו דיווח על ירי באזור המטווח ומיד יצאנו למקום", סיפר לחדשות 2 אדי ורשבסקי, דובר מד"א-שרון. "כשהגענו למקום מצאנו את האישה עם חבלת ראש ובתחילה לא היה ברור ממה היא נפגעה", הוסיף.

משרד החינוך: "המסלול עומד בנהלים"

לכוחות הרפואיים שהגיעו למקום דיווחה האישה כי הרגישה לפתע חבטה עזה בראש בעת שהלכה באזור ונפלה על הרצפה כתוצאה מכך. בתחילה היא חשדה שנפגעה על ידי חפץ, אך לאחר שחברותיה הבחינו במצבה, הוזעק צוות של מד"א למקום, סמוך למטווח "דני הי" בקיסריה.

בהמשך, על פי הפציעה ממנה סבלה האישה, התברר כי מדובר ככל הנראה בפגיעה מקליע, שככל הנראה נורה מהמטווח הסמוך. כמו כן, למרבה המזל לא נפגע אף אחד מהתלמידים בטיול. בעקבות האירוע הוצא למטווח צו סגירה מידי על ידי מפקד תחנת משטרת חדרה. במטווח "דני הי" סירבו להתייחס לאירוע.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "המשרד אישר את יציאת הטיול לאחר שנבדק, כי הוא עומד בכל הנהלים הנדרשים, לרבות מסלול הטיול. יצוין, כי המסלול מאושר ומוכר לטיול על ידי משרד החינוך. עוד יצוין, כי האירוע החריג מצוי בבדיקת גורמי האכיפה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

ישבה במרפסת ביתה ונפגעה מקליע בראשה