לריסה בספר חדש: יחסיי עם יגאל

בספר חדש חושפת אשת רוצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל פרטים חדשים על הקשר בינה לבין יגאל עמיר. "הבנתי שאף אחד לא מקשיב לנו, אז החלטתי לכתוב", היא אומרת. לריסה נזכרת ברגע שבה החליטה להינשא לעמיר ואף בפרידה בת השבוע שהובילה לבסוף להחלטה להתחתן. "הבנתי שזה פשוט חזק ממני", היא מוסיפה

רומן עם רוצח: בספר חדש של לריסה טרימבובלר-עמיר, רעייתו של יגאל עמיר, רוצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, היא מגוללת לאורך 218 עמודים את תולדות המשפחה וחושפת סיפורים מחייה המשותפים עם בעלה הנוכחי, פרטים שלא פורסמו מעולם.

"הבנתי שאף אחד לא מקשיב ליגאל ולי, אז התחלתי לכתוב", סיפרה טרימבובלר-עמיר לעיתון מעריב ונימקה מדוע החליטה לכתוב את הספר. בתחילת הספר מזכירה טרימבובלר-עמיר כיצד החלה להתקרב ליגאל. "התחלתי לאסוף קטעי עיתונות על משפטו מתוך מחשבה שאולי אי פעם אכתוב על כך ספר", היא אמרה.

לדבריה, במשך שבע שנים היא הייתה בקשר עם עמיר, עד שהחליטו למסד את יחסיהם. "במשך כל השנים הללו לא חשבנו על אפשרות של קשר רומנטי. אני זוכרת את אותה שיחה שנמשכה שעה, כל הזמן שאז הוקצב לו לשיחת הטלפון היומית", היא נזכרת באותו הרגע שהוביל לחיבור.

נפרדו לשבוע - וחזרו

"הסתובבתי עם טלפון אלחוטי בכל הדירה, הלוך וחזור. בעיקר הקשבתי ויגאל היה זה שדיבר. הוא תיאר את הקשיים המצפים לי אם אחליט להתחתן איתו", היא מוסיפה. "יגאל תיאר לי איך אמצא את עצמי בעין הסערה התקשורתית ושאושמץ ואאבד את הפרטיות שלי".

לאחר אותה שיחה גורלית, החליטה טרימבובלר-עמיר דווקא להיפרד מרוצח ראש הממשלה. "ישבתי עם עצמי וחשבתי שאילו הייתי לבד, אולי הייתי מוכנה לקחת את זה על עצמי, אך יש לי אחריות לילדים שלי. אמרתי את החלטתי ליגאל וככה סגרנו את זה", היא אומרת.

עם זאת, החזיקה ההחלטה של בני הזוג שבוע בלבד. "שיחות הטלפון היומיומיות היו בשביל שנינו אוויר לנשימה ואנחנו לא מסוגלים להיפרד. אז הבנתי שזה לא יכול להימשך ככה. פשוט אין לי ברירה. זה היה חזק ממני", סיכמה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק