יפו: בן 7 נהרג בתאונת "פגע וברח"

תאונת פגע וברח ברחוב צורי ביפו הסתיימה במותו של ילד בן 7, לאחר שנהג משאית פגע בו אנושות בעצת נסיעה לאחור. כשהבחין בכך, נטש הנהג את המשאית ונמלט מהזירה, אך אותר לאחר מכן בקרבת מקום - ונעצר

פגע וברח ביפו. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה ביפו: ילד בן 7 נדרס למוות לאחר שמשאית פגעה בו בזמן נסיעה לאחור. צוותי מגן דוד שהגיעו למקום מצאו את הילד במצב אנוש ומותו נקבע במקום. נהג המשאית שנמלט מהזירה - אותר מאוחר יותר ונלקח לחקירה. 

התאונה הקטלנית אירעה סמוך לשעה 16:00 ברחוב הצורי ביפו. עוברי אורח סיפרו על משאית שנסעה לאחור ופגעה בילד. נהג המשאית - שככל הנראה לא הבחין בילד, אך שם לב שפגע בו - ברח מהמקום והשאיר את המשאית בזירה.

צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום, איתר את הילד בקרבת המשאית הנטושה כשהוא סובל מפציעות אנושות, ולא נותר לו אלא לקבוע את מותו במקום. במקביל הגיע למקום התאונה צוות בוחנים של אגף התנועה ופתח בחקירה בניסיון לאתר את הנהג הפוגע. לאחר חקירה ראשונית, השוטרים איתרו את נהג המשאית באזור. הוא נעצר והועבר לחקירה.

בת 38 נהרגה לאחר שרכבה התנגש עם משאית

בתחילת השבוע נהרגה נהגת כבת 38 בתאונת דרכים בכביש 79, סמוך לצומת הכניסה לכפר עילוט, שליד שפרעם, לאחר שהתנגשה במשאית. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה של הנהגת ובנוסף פינה לקבלת טיפול בבית החולים שני נוסעים נוספים שנפצעו קל בתאונה.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי הנהגת שיצאה עם רכבה מהכפר חסמה את דרכה של המשאית והתנגשה בה. כתוצאה מהתאונה נחסם הכביש לתנועה לכל הכיוונים וצוותי שיטור שהגיעו למקום החלו לכוון את המכוניות לדרכים חלופיות.

תאונה קטלנית שנייה ב-24 שעות

באותה יממה נהרג גם יעקב פופקוב, תושב ערד בן 39, ושבעה אחרים נפצעו בתאונת דרכים בנגב המזרחי. התאונה התרחשה כששתי מכוניות פרטיות התנגשו אחת בשנייה וגרמו לפגיעה במכוניות נוספות. הפצועים פונו לבית החולים סורוקה.

התאונה אירעה בכביש 31, שנסגר לתנועה מיד בסמוך לתאונה, אך נפתח כעבור כשעה. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לפצועים טיפול ראשוני במקום, בטרם פונו לבית החולים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק