בקרוב: מסע הכורים בארץ הקודש

הכורים מצ'ילה אישרו את הגעתם וינחתו, ככל הנראה, בחג המולד לביקור בארץ הקודש. הם יסיירו עם משפחותיהם בישראל ויודו לאלוהים על שהציל אותם מבטן האדמה. הכורים הוזמנו ע"י משרד החוץ, שצריך עכשיו להחליט האם לממן גם את צירוף המשפחות למסע

יגיעו לישראל? (חדשות 2)

באים בחמולה: הכורים מצ'ילה אמרו כן למשרד החוץ הישראלי ויגיעו, ככל הנראה, בקרוב לביקור בארץ הקודש. היה להם רק תנאי קטן אחד- כל המשפחה תגיע יחד איתם, כולל הילדים הנכד והמאהבת.

אחרי שהיו לכודים 69 ימים בלב האדמה רוצים הכורים להגיע ל"מסע רוחני בישראל". הם נענו להזמנתו של שר התיירות סטס מיסז'ניקוב להגיע לישראל בחג המולד כדי להשיא תפילה על כך שחולצו בשלום. עכשיו יצטרך המשרד להחליט האם להיענות לבקשתם להגיע יחד עם כל בני המשפחה.

מעבר ל-33 הכורים, כוללת הרשימה גם 31 בנות זוג, 2 אימהות של הכורים הרווקים, 33 ילדי כורים ונכד אחד. "לפי המידע שבידי, הכורים לא יסכימו להגיע ללא בני המשפחה", אמר דוד דדון, שגריר ישראל בצ'ילה לעיתון "ידיעות אחרונות".

מלשכת משרד התיירות נמסר כי: "הנושא ייבחן באופן רציני ונגבש החלטה בימים הקרובים". לנו נותר רק להמשיך ולקוות שמסע התקווה של הכורים יגיע גם לישראל.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק