צפו: התינוק נחטף עם העגלה מדוכן הפלאפל

דקות ארוכות של חרדה עברו אתמול על משפחה ירושלמית שתינוקה נלקח על ידי אישה זרה מדוכן פלאפל בעיר: אישה זרה שנכנסה למקום, חטפה פעוט ששכב בעגלה ונעלמה מהמקום. כעבור מספר דקות הבחינו בני המשפחה שבנם נעלם ולמרבה המזל הוא נמצא בריא ושלם. צפו בתיעוד

בילוי משפחתי בדוכן פלאפל אמש בירושלים כמעט הסתיים באסון: אלמונית שנכנסה למקום תועדה במצלמות האבטחה כשהיא חוטפת תינוק ששכב בעגלה מבלי שבני משפחתו שמו לב לכך. למרבה המזל הוא אותר כעבור זמן קצר ללא פגע בידי עובר אורח.

הסיפור החל כשבני המשפחה הגיעו לסעוד במקום והשאירו את התינוק בעגלה. הם פנו לאכול מבלי לחשוב שהם מסכנים את חייו. באותו הזמן נכנסה האישה לדוכן, יצאה ממנו ושוב נכנסה ובשלב מסוים ניגשה אל עגלת התינוק ויצאה עמה.

זמן קצר לאחר מכן גילה אחד מילדי המשפחה שהעגלה נעלמה, ובמקום התפתחה המולה. בני המשפחה המבוהלים החלו לחפש אחר הפעוט שנעלם יחד עם העגלה שבה שכב. אבל מתברר שבמקרה הזה, למשפחה היה יותר מזל מאחריות והסיפור הסתיים לאחר מספר דקות, לאחר שעוברת אורח מצאה את התינוק בריא ושלם אצל קבצן, באחד הרחובות הסמוכים. מצלמות האבטחה תיעדו את רגע החטיפה שבסופו - התינוק הושב למשפחה כשהוא בריא ושלם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק