צפו: אלי איפרגן הובא למנוחות

מאות מתושבי אשדוד ליוו בדרכו האחרונה את אלי איפרגן ז"ל, שמת היום מפצעיו בבית החולים איכילוב בת"א. איפרגן היה מאושפז במשך כחודש מחוסר הכרה ומונשם, לאחר שהוכה בראשו בקסדה ביציאה ממועדון "טוק-טוק". אחיו של אלי, שמעון, הזהיר היום כי מקרה כזה יכול לקרות לכל אחד, "אפילו לשופטים שישפטו"

מסע ההלוויה של אלי איפרגן ז"ל (אשדודנט)

 

 

 

 

 

אשדוד אבלה: מאות חברים וקרובי משפחה ליוו הערב את אלי איפרגן ז"ל בדרכו האחרונה. מותו של איפרגן, שהיה מאושפז בבית החולים איכילוב בתל אביב לאחר שהוכה בראשו בקסדה לפני כחודש, נקבע הערב בבית החולים.

אחיו של אלי ז"ל, שמעון, ספד לאחיו בדמעות. "אלי היה אבא טוב. כל החיים שלו הוא נתן לילדים שלו. אם הילד היה נופל ומקבל מכה, הוא היה בוכה כמו ילד. עבד לילות, קרע את עצמו בשביל הילדים, בשביל החינוך הטוב. אלי הוא בן זקונים שלנו במשפחה, ועכשיו אמא שלי צריכה לקבור אותו". 

מוקדם יותר אמר שמעון לחדשות 2, כי הוא רוצה שהרוצח יבוא ויסביר ולאישה ולילדיו של אלי איך אפשר לחיות ללא אבא, וקרא להחמיר בעונשו של הרוצח. "היום זה קרה לאחי, ומחר זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, כולל אלה שישפטו במשפט". בעקבות מותו של איפרגן, שוקלים בפרקליטות להגיש כתב אישום כנגד שי סגן בעבירת הריגה, במקום תקיפה בנסיבות מחמירות.

מוקדם יותר התקשר השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' התקשר היום למשפחתו של איפרגן כדי להביע את תנחומיו. השר ביקר את איפרגן במיטתו לפני כשבועיים. "מבלי להתייחס לפרטי המקרה, אני רוצה להביע את תנחומיי הכנים. אני המום וכואב. כאבכם הוא כאבי. אלי נפל קורבן לטרור האלימות, אני רוצה לחזק אתכם ושאר המשפחה ולקוות שנדע ימים טובים יותר. בחזית האלימות לא נפסיק להילחם", אמר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק