אחיו של אלי איפרגן: "שהרוצח יסביר איך חיים בלי אבא?"

שמעון איפרגן איבד את אחיו אלי, שהוכה בראשו בקסדה לפני כחודש ומאז אושפז מחוסר הכרה בבית החולים איכילוב בת"א. איפרגן הזהיר מנגע האלימות ואמר: היום זה קרה לאחי, מחר זה יכול לקרות לכל אחד, כולל לשופטים במשפט. בעקבות מותו, יואשם ככל הנראה שי סגן בהריגה

חודש לאחר שהותקף ביציאה ממועדון "טוק-טוק" בת"א, הוכרע הקרב על חייו של אלי איפרגן, שהוכה בראשו בקסדה, בה מואשם שאחז ישי סגן. אחר הצהריים, בעוד קרובי משפחתו נמצאים ליד מיטתו, קבעו הרופאים את מותו של איפרגן.

"אשתו יצאה מכאן כדי לבשר לילדים את הבשורה שהם לא ציפו לקבל", סיפר לחדשות 2 בדמעות שמעון איפרגן, אחיו של אלי שנפטר. "אני רוצה שהרוצח יבוא ויסביר לאישה ולילדים איך אפשר לחיות בלי אבא", הוסיף שמעון. לאחר מכן קרא איפרגן להחמיר בעונשו של הנאשם.

"היום זה קרה לאחי ומחר זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, כולל אלה שישפטו במשפט", אמר האח. בעקבות מותו של איפרגן, ייתכן שיואשם סגן בעבירת הריגה, במקום תקיפה בנסיבות מחמירות.

מוקדם יותר התקשר השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' התקשר היום למשפחתו של איפרגן כדי להביע את תנחומיו. השר ביקר את איפרגן במיטתו לפני כשבועיים. "מבלי להתייחס לפרטי המקרה, אני רוצה להביע את תנחומיי הכנים. אני המום וכואב. כאבכם הוא כאבי. אלי נפל קורבן לטרור האלימות, אני רוצה לחזק אתכם ושאר המשפחה ולקוות שנדע ימים טובים יותר. בחזית האלימות לא נפסיק להילחם", אמר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק