בת 38 נהרגה בתאונת דרכים בצפון

התנגשות בין מכונית פרטית לבין משאית הובילה הבוקר לטרגדיה קשה, כשנהגת בת 38, שנהגה ברכב הפרטי נהרגה בתאונת דרכים. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הנהגת חסמה את דרכה של המשאית. בתאונה נפצעו בנוסף שני נוסעים והם פונו במצב קל לקבלת טיפול בביה"ח. מדובר בתאונה קטלנית שנייה ב-24 שעות

טרגדיה בצפון: נהגת כבת 38 נהרגה הבוקר בתאונת דרכים בכביש 79, סמוך לצומת הכניסה לכפר עילוט, שליד שפרעם, לאחר שהתנגשה במשאית. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה של הנהגת ובנוסף פינה לקבלת טיפול בבית החולים שני נוסעים נוספים שנפצעו קל בתאונה.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי הנהגת שיצאה עם רכבה מהכפר חסמה את דרכה של המשאית והתנגשה בה. כתוצאה מהתאונה נחסם הכביש לתנועה לכל הכיוונים וצוותי שיטור שהגיעו למקום החלו לכוון את המכוניות לדרכים חלופיות.

תאונה קטלנית שנייה ב-24 שעות

רק הלילה נהרג יעקב פופקוב, תושב ערד בן 39, ושבעה אחרים נפצעו בתאונת דרכים בנגב המזרחי. התאונה התרחשה כששתי מכוניות פרטיות התנגשו אחת בשנייה וגרמו לפגיעה במכוניות נוספות. הפצועים פונו לבית החולים סורוקה.

התאונה אירעה בכביש 31, שנסגר לתנועה מיד בסמוך לתאונה, אך נפתח כעבור כשעה. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לפצועים טיפול ראשוני במקום, בטרם פונו לבית החולים.

מנתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עולה כי השנה נהרגו 336 בני אדם בתאונות דרכים ברחבי הארץ. מדובר בעלייה של 34 הרוגים בהשוואה לשנה שעברה - גידול של 11%.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק