באר שבע: ניסה לחלץ את בנו, נפל מקומה 4 ונהרג

מת מפצעיו תושב ב"ש שניסה לחלץ את בנו דרך החלון בקומה הרביעית בביתו. האיש חשש לגורל בנו וניסה להיכנס לדירה באמצעות חבל – שנקרע והטיח אותו בקרקע בעוצמה רבה. הוא פונה לביה"ח – שם נקבע מותו. "הוא מת לעיני שני בניו", סיפר אחיינו של ההרוג. "זו טרגדיה קשה"

טרגדיה משפחתית בבאר שבע: מאיר יוסף, תושב העיר נהרג לאחר שנפל מהקומה הרביעית בבניין מגוריו. בני משפחתו סיפרו כי האב נפל לאחר שניסה להיכנס לביתו באמצעות חבל שקשר מהגג. ניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום פינתה אותו תחילה לבית החולים סורוקה בעיר בהכרה מעורפלת, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, אך הבוקר מצבו החמיר והוא מת מפצעיו.

הלוויתו תיערך היום בשעה 15:45 בבית העלמין החדש בבאר שבע.

"הוא ביקש מהשכנים בקומה הרביעית לרדת אל הדירה דרך המרפסת שלהם תוך כדי שהוא נשען על המזגן", סיפר מישל בשני אחיינו של ההרוג. "בדרך הוא מעד ונפל, ופגע בסורגים של הקומה השנייה ומשם נפל לתוך הגינה על הדשא. כל האיברים הפנימיים שלו נפגעו בצורה קשה מאוד, ו-12 שעות לאחר מכן נקבע מותו".

לדבריו האחיין, דודו התקשר למכבי האש כדי שיגיעו לשם ויפרצו לתוך הבית, אבל מאוחר יותר הוא התקשר למכבי האש וביטל את הקריאה כשהוא מסביר שהוא מסתדר בכוחות עצמו. "לצערנו הוא ביצע את המעשה שעלה לו בחייו, זו טרגדיה לא פשוטה", אמר בריאיון לערוץ החדשות. 

"שני בניו היו עדים לנפילה וברגע שהוא נפל הם ירדו במהירות לגינת הבית וראו אותו שם. הם הזעיקו אמבולנס שעבר שם במקרה והצוות הצליח להשאיר אותו בחיים במשך השעות האלו, כי אחרת הוא כנראה היה מת מיד", הוסיף האחיין בראיון מבית החולים, זמן קצר לאחר שקיבל את הבשורה המרה.

"הבן נרדם בדירה והשאיר את המפתח בחור המנעול"

שכנים שנכחו במקום סיפרו לחדשות 2 באינטרנט שהאיש שב עם בני משפחה נוספים לבית, ברחוב סוקולוב 8 בעיר, סמוך לשעה 23:00 בלילה, אך כשניסו להיכנס לדירה – גילו שבנם בן ה-16 השאיר את הדלת נעולה כשהמפתח בחור המנעול.

"הם לא הצליחו לפתוח את הדלת וניסו להעיר את הבן באמצעות קריאות מחוץ לדירה – אך לשווא", סיפרה אחת השכנות. "האם נלחצה מהמחשבה שקרה משהו לילד כי הוא לא התעורר למרות כל הקריאות. הם ניסו לפנות למכבי האש – אך שם סירבו לעזור להם, ואז האב החליט להיכנס לדירה דרך החלון".

"הפנים שלו היו שחורות מהפגיעה"

"התעוררנו מצעקות ויצאנו החוצה, אז גילינו שהאב נפל מגובה של ארבע קומות", סיפר שכן אחר. "ככל הנראה הוא קשר חבל לגג וכשניסה להשתלשל מטה, החבל נקרע והוא נפל מגובה רב". לדברי השכנים, הוא נמצא בחצר הבית במצב קשה לאחר שנחבל בכל חלקי גופו. "כל הפנים שלו היו שחורות", העידה עדת ראייה. 

צוות מד"א שהיה בדרכו חזרה לתחנה שסמוכה לבניין, נתקל בשכנים של האיש בן ה-49 שניסו להזעיק עזרה. "עצרו אותנו אנשים שרצו לכביש ואמרו שמישהו נפל מהגג", סיפר לחדשות 2 באינטרנט כרמל כהן, פראמדיק אחראי במגן דוד אדום באר שבע. "מצאנו את הגבר שוכב על הדשא כשהוא עדיין בסוג של הכרה מעורפלת ופינינו אותו דחוף לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית".

לאחר האירוע הגיעו כוחות משטרה למקום פתחו בחקירת האירוע. הם נכנסו לדירה שבה שהה כל הזמן הנער וגילו כי הוא ישן שנת ישרים. "לא הבנו איך הוא לא התעורר מכל ההמולה בחוץ", הוסיפה שכנה של המשפחה. "היו קריאות, ניידות, שכנים שהתאספו במקום – וכל אותה העת הנער ישן ללא הפרעה במיטתו".

הבן אמנם התעורר בסופו של דבר משנתו, אז גילה שאביו אושפז בבית החולים לאחר שנפצע באורח קשה מאוד ומצבו החמיר במהלך הלילה. מאוחר יותר נמסר מבית החולים כי מצבו אינו יציב ולמרות ניסיונות הרופאים לייצב את מצבו - הוא נפטר בבית החולים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק