נתניה: פעוט נמצא משוטט ברחוב לבדו

רשלנות או חוסר תשומת לב? פעוט בן כשנתיים נמצא משוטט הבוקר ברחובות נתניה לבדו. לאחר שעוברים ושבים הבחינו בו והזעיקו את המשטרה החלו החיפושים אחר הוריו. מבדיקה ראשונית התברר כי הוא יצא מהגן לאחר שהשער במקום נותר פתוח

הסתובב לבדו בלב נתניה. אילוסטרציה (AP)

לא נעים לראות גן פתוח? פעוט בן שנתיים ועשרה חודשים נמצא הבוקר משוטט לבדו ברחוב שרת בנתניה. לאחר שעוברים ושבים הבחינו בו מיהרו להזעיק את המשטרה שגילתה ששער הפעוטון בה שהה לא היה סגור.

מחקירה ראשונית של המקורה עולה כי שער הגן נותר פתוח על ידי אחד ההורים שככל הנראה עזב את המקום בבוקר. הפעוט, שניצל את ההזדמנות פשוט חמק החוצה והחל להסתובב לבדו ברחובות ללא כל השגחה.

אישה שהבחינה בילד מתהלך לבדו ועובד עירייה שהיה במקום מיהרו להזעיק את המשטרה שהחלה בחיפושים אחר הוריו. בינתיים לקחה האישה את הפעוט לביתה, הרגיעה והאכילה אותו עד שהתגלה מהיכן נעלם.

ממלא מקום מפקד תחנת נתניה רפ"ק ירון אחרק, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "לאחר שנערכו סריקות בגנים הסמוכים למקום מציאתו הצליחו לבסוף לאתר את הגן ממנו יצא הפעוט. כל צוות העובדים נלקח לחקירה, בהם שתי גננות ומנהלת המקום". עוד הוסיף אחרק כי נבדק חשד לרשלנות מטעם מנהלי המקום.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק