במקום יום הולדת - יונתן הובא למנוחות

בני משפחתו של יונתן סיטבון התכוננו לחגוג את יום הולדתו השנתיים בעוד חמישה ימים. הערב, שעות ספורות לאחר הטרגדיה, הובא למנוחות הפעוט שנמחץ למוות על ידי דלת. השכנים טוענים כי הם אינם קשורים לאסון - אך במשטרה אומרים שגרסות בני הזוג סותרות את העדויות במקום

בעוד חמישה ימים בדיוק היה אמור יונתן דניאל סיטבון לחגוג את יום הולדתו השנתיים. במקום לנפח בלונים, לאפות עוגה ולהכין שירים שמחים - נאלצו הערב בני משפחה המומים ללוות בדרכו האחרונה את הפעוט שנמחץ למוות על ידי דלת ונקבר בהר המנוחות בירושלים.

במקביל, מתקשים במשטרה לקבל את גרסתם של השכנים, שעל פי החשד השאירו את הדלת שגרמה לאסון הכבד בשכונת קריית יובל בבירה. השניים טוענים כי אכן לפני כחודש וחצי ערך בביתם קבלן שיפוצים והחליף את הדלת, אך הוא העביר את הדלת הישנה שמחצה למוות את התינוק לפינת האשפה בחצר.

אז, כך על פי גרסת הבעל, חמד אחד השכנים האחרים את הדלת והחזיר אותה ללובי המבנה כדי להתקינה בביתו או במטרה להעבירה למחסנו. גם רעייתו ממשיכה להכחיש כי בני הזוג התרשלו. במשטרה לעומת זאת אומרים כי העדויות בזירה סותרות את טענות השכנים וזימנו בני משפחה נוספים, כמו גם שכנים אחרים ופועלים שלקחו חלק בשיפוץ.

יונתן נפצע בצהריים אנושות, לאחר שדלת פלדה נפלה עליו ומחצה אותו. אמו יצאה עימו מהדירה לטיול, ובעת שהכינה את עגלת התינוק בחדר המדרגות נגע הפעוט בדלת פלדה שהייתה מונחת בחוץ וזאת נפלה עליו. ניסיונות ההחייאה לא צלחו והפעוט מת כעבור זמן קצר.

מהחקירה עד כה עולה שאחד השכנים החליף את דלת ביתו לפני כחודש והשאיר את הדלת הישנה כשהיא שעונה על קיר חדר המדרגות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק