ת"א: העיר ה-3 שהכי שווה לבקר בה בעולם

מדריך התיירות הפופולרי "לונלי פלנט" דירג את 10 הערים שהכי כדאי לבקר בהן בעולם לשנת 2010. תל אביב שלנו במקום ה-3, אחרי ניו יורק וטנג'יר. "ההדוניזם הוא הדת היחידה שמאחדת את כל תושבי העיר", נכתב. "האל היחיד בתל אביב הוא הדי.ג'יי, והמקדשים היחידים בעיר הם גופות האנשים עצמם"

תל אביב. עיר שווה (חדשות 2)

באילו ערים הכי כדאי לבקר ב-2011? מדריך הטיולים הפופולרי "לונלי פלנט" ערך היום דירוג של הערים שהכי כדאי לבקר בהן ב-2011: במקום השלישי המכובד בדירוג נמצאת תל אביב, אחרי ניו-יורק (ארה"ב) וטנג'יר (מרוקו).

"תל אביב היא ההפך הגמור של ירושלים, עיר חטאים מודרנית", כך ממליצים על בירת הצעירים הישראלית. עוד אומרים ב"לונלי פלנט" כי ההדוניזם הוא הדת היחידה שמאחדת את כל תושבי העיר ומתארים את אותה כעיר תוססת, צבעונית ומעניינת.

"יש הרבה מאוד פאבים, הרבה יותר מבתי כנסת, האל היחיד בתל אביב הוא הדי.ג'יי והמקדשים היחידים בעיר הם גופות האנשים עצמם", אומרים במדריך הטיולים.

בלונלי פלנט מתחייסים לתל אביב כעיר הבינלאומית ביותר של ישראל ומציינים כי היא גם מהווה בית גדול ורחב לקהילה ההומו-לסבית, "סוג של סן-פרנסיסקו במזרח התיכון" - כך תיארו עורכי המדריך הפופולרי. "הודות לאוניברסיטה ולמוזיאונים, תל אביב היא גם חממה לסצינות הולכות וגדלות של אמנות, קולנוע ומוזיקה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק