אביה של הנעדרת מי-ם: "אולי מישהו חטף אותה"

רחל לבטקין, סטודנטית בת 28 מירושלים, יצאה מביתה לפני שבועיים עם אקדחה האישי - ונעלמה. למשטרה אין אפילו קצה חוט באשר לגורלה, ובני משפחתה מנסים לעשות הכל כדי לעלות על עקבותיה. למרות כל הסימנים המדאיגים, הם מסרבים להאמין שמדובר בהתאבדות

מלכה לבטקין ראתה את אחותה רחל בפעם האחרונה לפני שבועיים. הסטודנטית המצטיינת בת ה-28 הייתה אמורה להגיע למבחן - ומאז נעלמו עקבותיה. אוסף הסימנים שהשאירה אחריה מעלים חשד כבד שרחל בחרה לשים קץ לחייה, אך בני משפחתה מסרבים לקבל זאת כעובדה, ומנסים לרכז את המאמצים בחיפושים אחריה.

"היא אמרה שהיא יוצאת לבחינה בשעה שתתקיים בשעה עשר ואחר כך גילינו שאין בחינה בשעה הזו", סיפרה אחותה בדאגה. "זה מרגיש כאילו זה היה מכוון מצדה". מאותו יום היא נעלמה, ואיש לא הצליח ליצור איתה קשר מאז.

במשפחה מסרבים להאמין שרחל התאבדה

כשמלכה אחותה חזרה לדירתן המשותפת בירושלים, היא הבחינה שרחל השאירה את כל החפצים בבית – פרט לאחד. "היא השאירה את הנייד כבוי ולקחה את האקדח שלה איתה", סיפרה אחותה, והדגישה כי היא נהגה לקחת איתה את האקדח רק כשהלכה לעבודתה כמאבטחת. "זה סימן מאוד מדאיג העניין עם האקדח".

למרות העובדות המדאיגות, בני משפחתה מסרבים להאמין שרחל התאבדה. "היא לא הייתה בשום מצב נפשי שיכול להעיד על דבר מסוג זה", אומרת אחותה, אבל ככל שחולפים הימים גובר החשש לחייה של רחל. איש לא ראה אותה, היא לא ראתה אף אחד מחבריה, ולא משכה כסף מחשבון הבנק שלה. "אולי היא עדיין בחיים ומישהו חטף אותה", ציין אביה. במשטרה מדגישים שאין סימנים לכך, אך מודים שעדיין אין קצה חוט באשר למקום הימצאה של רחל. 

גובהה של רחל 1.58 מטרים, שיערה בצבע חום-דבש, גוון עורה בהיר, עיניה כחולות ומבנה גופה בינוני. כל מי שיודע דבר מה על מקום המצאה או על נסיבות היעלמותה מתבקש לפנות למוקד 100 של המשטרה או להתקשר לאחד משלושת המספרים הבאים: 02-5683236 (משטרה), 054-4545787, 054-7459795.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק