בן 18 התמוטט ומת לאחר אימון בחדר כושר

טרגדיה בחדרה: צעיר שהתאמן אמש בחדר כושר ניגש למרפאה מקומית והתלונן על כאבים בגבו. הוא שוחרר - ולאחר מספר שעות התמוטט ומת בביתו. משפחתו: הוא ילד בריא, בלי עבר רפואי. נבדק חשד לרשלנות

חשד לרשלנות? בן 18 מת בביתו. ארכיון (חדשות 2)

תעלומה סביב מותו הפתאומי הלילה של נער בן 18 מחדרה: צוות מד"א שהוזעק לביתו של הצעיר מצא אותו מוטל ללא הכרה בביתו - ככל הנראה מספר שעות לאחר שסיים אימון בחדר כושר. לאחר מאמצי החייאה ארוכים - נקבע מותו במקום.

במד"א שרון התקבל הדיווח על הצעיר בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר. "הוא התמוטט בבית, והצוות שהגיע למקום מצא אותו מחוסר הכרה", סיפר הבוקר דובר מד"א שרון, אדי ורשבסקי, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הוא היה ללא נשימה ודופק, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות במשך שעתיים ללא הצלחה, ומותו נקבע על ידי רופא".

התאמן קודם לכן בחדר כושר

הפרמדיקים שהגיעו לדירה והעניקו לצעיר טיפול, הבינו מהמשפחה כי מדובר בבחור בריא. "הבנו כי אין לו שום רקע רפואי", סיפר ורשבסקי. ואולם, מבדיקה ראשונית של פרטי האירוע עולה כי הנער התאמן כמה שעות קודם לכן בחדר כושר - ואף ניגש למרפאה מקומית כשהוא מתלונן על כאבים בגבו. לאחר שנבדק על ידי רופא תורן והתברר כי כאבי הגב הם תוצאה של אימון כושר - הצעיר שוחרר לביתו.

לפנות בוקר הזעיקה משפחתו של הצעיר את צוות מד"א, שכאמור נאלץ לקבוע את מותו. כעת נבדקת האפשרות שמדובר ברשלנות רפואית, היות שהמוות היה פתאומי. בנוסף, נבדק כעת עברו הרפואי המתועד של הצעיר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק