אשדוד: הצית עצמו בלשכת ראש העיר

גבר בשנות ה-30 לחייו הגיע הבוקר לעיריית אשדוד, ככל הנראה בשל מצוקת דיור. לאחר שטופל על ידי אנשי הרווחה, עלה לקומה החמישית בבניין - לשכת ראש העיר - שפך על עצמו חומר דליק והצית עצמו. הוא פונה במצב בינוני-קשה עם כוויות בדרגה ב' על רוב גופו

שריפה. ארכיון (חדשות 2)

אדם בשנות ה-30 לחייו הצית את עצמו בבניין עיריית אשדוד בשעות הצהריים. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול ראשוני במקום ופינו אותו במצב בינוני-קשה, עם 60% כוויות בדרגה ב', לבית החולים תל השומר.

על פי דיווח ראשוני באתר "אשדוד.נט", הגבר הגיע ללשכת ראש העיר, שפך על עצמו חומר דליק והצית עצמו. עובדי הלשכה לפי הדיווח, יחד עם השומר בכניסה ללשכה, כיבו את האש שאחזה באיש. נהגו של סגן ראש העיר דודו חנונהף, העניק לו טיפול ראשוני עד להגעת צוותי מד"א למקום.

לפי המידע הראשוני, מדובר באדם שהגיע לאשדוד לפני שבועות אחדים. הוא הגיע לעירייה ככל הנראה עקב מצוקת דיור. משעות הבוקר הוא היה בטיפול אנשי הרווחה בעירייה, ובצהריים עלה לקומה החמישית בבניין וביקש מהשומר בכניסה ללשכת ראש העיר שיקרא לאחד העובדים.

כאשר השומר הלך לקרוא לאותו העובד, שפך האיש על עצמו חומר דליק וכאמור, הצית את עצמו. מהערייה נמסר בתגובה למקרה: "האיש, תושב קריית גת, הגיע בשעות הבוקר אל בניין העירייה וקיבל טיפול צמוד מהאחראי על הרווחה מהרגע הראשון".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק