צפו: אוטובוס מתנגש בעוצמה ברוכב אופניים

תיעוד נדיר של התנגשות עוצמתית בין אוטובוס לאופניים בת"א הגיע לידי חדשות 2 באינטרנט: בתיעוד, מתוך האוטובוס, נראה רגע הפגיעה הקשה - והשניות שקדמו לו. צפו בתיעוד התאונה

התנגשות מול המצלמה: מצלמת אבטחה שממוקמת בתוך אוטובוס של חברת "קווים" תיעדה הבוקר התנגשות בין האוטובוס לבין רוכב אופניים באזור צומת מעריב בתל אביב - צומת הרחובות מנחם בגין וקרליבך.

בתיעוד הנדיר שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט ניתן לראות את הנהג נוסע ואז פוגע בעוצמה ברוכב אופניים. כשבוחנים את נסיבות התאונה כפי שהן משתקפות מהסרטון, ניתן לראות שנהג האוטובוס אינו מאט לכאורה לפני מעבר החצייה, אך ניתן גם לראות שרוכב האופניים פונה שמאלה במהירות, לכיוון המעבר, ואינו מסתכל, או מבחין, באוטובוס שמגיע.

לאחר ההתנגשות, נראים הנהג ונוסעי האוטובוס יורדים מהרכב ומגישים סיוע לרוכב האופניים, שנפצע באורח קל.

דרור בריל, מנכ"ל קווים, מסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "מערכת הצילום היא מאד מתקדמת ונועדה לתת מידע למרכז המידע מה קורה בפנים האוטובוס כדי שנוכל לעקוב אחרי הנהגים וגם אחרי הנוסעים. במקרים כמו היום היא עשתה את עבודתה"

לדברי בריל, "המערכת משדרת את התמונות האלה אונליין בזמן אמת, וגם את התאונה הזאת ראינו בזמן אמת – בחדר המצב שלנו. השיחה הראשונה שהנהג עשה הייתה למגן דוד ולאחר מכן למשטרה ואפילו את זה היה ניתן לראות בתמונות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק