שני נערים נהרגו בתאונת דרכים קטלנית בפלמחים

תאונת דרכים קשה גבתה הלילה את חייהם של שני נערים בני 16 שאיבדו שליטה על רכבם סמוך לקיבוץ פלמחים. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי ככל הנראה נהג אחד מהם ברכב, למרות שהיה ללא רישיון, כשהשניים היו בדרכם לפגוש חברים בחוף. "חבריהם של השניים שהיו מאחור דיווחו שראו את הרכב מזגזג לאורך הדרך", סיפרו במשטרה

הקטל בכבישים נמשך: שני נערים בני 16 נהרגו הלילה בתאונת דרכים קטלנית בצומת עין הקורא הסמוכה לפלמחים, כאשר הנהג, ככל הנראה הצעיר מבין השניים, איבד שליטה על הרכב והתנגש בתחנת אוטובוס. צוות של מד"א שהגיע לזירת התאונה קבע במקום את מותם של הנערים.

בכך עולה לשלושה מספר ההרוגים בדרכים בשעות האחרונות, לאחר שאמש נהרג פלסטיני בן 17, שוהה בלתי חוקי, שנדרס על ידי ניידת משטרה סמויה בצומת עד הלום באשדוד.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי השניים לא החזיקו ברשיון נהיגה. על פי החשד, לקח אחד הנערים את הרכב ללא רשות מאמו, כאשר הוא וחברו היו בדרכם לחוף פלמחים כדי להיפגש עם חבריהם. על פי ממצאי החקירה הראשונית עולה כי התאונה אירעה לאחר שהרכב התהפך בעת שנסע במהירות גבוהה בסיבוב.

קביעת מותם של שני הנערים התאפשרה רק לאחר שצוות הכיבוי שהגיע למקום ניסר את הרכב לשניים וחילץ מתוכו את שתי הגופות. "הרכב היה מאוד מעוך והם היו לכודים בתוכו", אמר אחד הכבאים לחדשות 2 באינטרנט.

"המכונית זגזגה לשני הצדדים"

"חבריהם של שני ההרוגים נסעו מאחוריהם ברכב אחר והם סיפרו שראו את המכונית מזגזגת לשני הצדדים לאורך כל הדרך עד שאיבדו איתם קשר עין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב-פקד שי מזרחי, מפקד מרחב התנועה במשטרת התנועה. "כעבור מספר שניות, הם סיפרו שכבר ראו את התאונה על הכביש", הוסיף מזרחי.

למרות שהממצאים הראשונים בזירת התאונה מעלים כי ככל הנראה הגורם האנושי הוא שאחראי לתוצאות הטרגיות, העבירו הלילה במשטרה חלקים מהרכב לבדיקה מכנית, כדי לשלול שתקלה במכונית היא שהביאה לתאונה. "אחד הצמיגים ברכב התפוצץ, אבל אנחנו מעריכים שזה קרה בעקבות התאונה, ובכל מקרה נבדוק זאת", אמר מזרחי. כיוון נוסף שנבדק הוא אם השניים נהגו תחת השפעת אלכוהול.

במשטרה הדגישו כי התאונה לא אירעה בכביש חשוך ומסוכן, אלא דווקא בכביש מואר, מרומזר ונוח לנהיגה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק