בן 3 ננטש נעול בתוך גן ילדים בפ"ת

חוויה מאוד לא נעימה עברה היום על פעוט בפ"ת כשהתעורר מהשינה וגילה כי הוא נעול לבדו בגן. ככל הנראה, התבלבלה הגננת בספירת הפעוטות כאשר הוציאה אותם לפעילות מחוץ לגן והותירה אותו בפנים. רק לאחר שעוברת אורח שמעה אותו בוכה, שעה וחצי לאחר שננעל, הוא חולץ. הגננת נעצרה, נחקרה במשטרה ושוחררה בתנאים מגבילים

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור, בייחוד לא מבפנים: זה בדיוק מה שקרה לפעוט בן 3 שננעל היום לבדו במשך שעות ארוכות בגן ילדים בפתח תקווה, רק בגלל שהגננת טעתה בספירת הפעוטות. במשך שעה וחצי היה הילד לכוד בתוך הגן, עד שעוברת אורח שמעה אותו בוכה ומיהרה להזעיק את המשטרה.

תחילת האירוע הייתה בשעה 14:30, אז הסתיים היום בגן והגננת הוציאה את הילדים לפעילות באוויר הפתוח. הפעוט, שנרדם על אחד המזרונים באזור צדדי, לא היה אמנם נוכח בספירה, אך ככל הנראה ספרה הגננת בטעות את אחד הילדים פעמיים ולכן חשבה כי כל הפעוטות נוכחים.

מיד לאחר הספירה הוציאה הגננת את הילדים מהגן ונעלה את הדלת - כשהפעוט ישן בפנים. בשלב מסוים הוא התעורר, ואז הבחין כי נותר לבדו. הוא החל לבכות, אך לא היה מי שישמע אותו.

בסביבות השעה 16:00 שמעה עוברת אורח את הפעוט בוכה מתוך הגן ומיהרה להזמין את המשטרה. במקביל להגעת השוטרים, הגיעה גם הגננת, שככל הנראה הבינה את טעותה - ואז סוף כל סוף חולץ הפעוט הבוכה מהגן. הגננת נעצרה ונחקרה בחשד לרשלנות ושוחררה בהמשך לביתה בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק