האישה בגדה עם הבלשים הפרטיים

גבר מחיפה שחשד שאשתו בוגדת בו, שכר בלש פרטי שיעקוב אחריה ולבסוף גילה שהבלש ששכר ובלש נוסף במשרד החקירות - שניהם ניהלו רומן עם אשתו. למרות הקשיים, הצליח לבסוף הבעל להוכיח לבית הדין הרבני כי אשתו נואפת

מעק צמוד (חדשות 2)

התפתחות לא צפויה: תושב חיפה גילה שאשתו בוגדת והחליט לשכור בלש פרטי בכדי שיעקוב אחריה. הבלש שקיבל את המשימה הבין שהוא לא יוכל לעמוד בה, העביר את המעקב לבלש אחר במשרד בו הוא עובד, וגם הבלש השני סרב לג'וב החדש. למה? לשניהם היה רומן עם האישה.

הבעל מחיפה גילה שרעייתו מנהלת רומן, כשיום אחד חברתה הגיעה למשרדו והמתינה לה שם ללא הועיל. כשנפגשו בני הזוג בערב, טענה האישה שבילתה כל היום עם חברתה - מה שהיה שקר ברור, כך פורסם היום העיתון "מעריב".

הבעל הפגוע החליט לפנות לעזרתו של בלש פרטי שהכיר בשירות המילואים ושכר את שירותיו. כאמור, גם לחבר לנשק וגם לבלש נוסף במשרדו, היה רומן עם אשתו. למרות שהשניים לא הסכימו, מן הסתם, לבצע את המעקב, הצליח הבעל להגיע לבית הדין הרבני עם שלל עדויות.

עם יותר מעשרה דיסקים של סרטים ושמונה הקלטות שמע, בהם מוצגים מעלליה של אשתו, ביקש הבעל להכריז כי אשתו נואפת בו. לטענתו, אחרי הרומן עם הבלשים בת זוגו ניהלה יחסים עם שלושה גברים נוספים בפרק זמן של שנה.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק