גופת גבר נמצאה צפה בכנרת במצב ריקבון מתקדם

דייג שמשך את רשת הדיג מהמים גילה שם את הגופה, שנמצאה במצב ריקבון מתקדם וקיים קושי רב לזהותה. נבדק האם מדובר בגופת גבר שנכנס למים ביום ד' ונעדר מאז. הגופה הועברה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר

נעדר בכינרת, ארכיון (חדשות 2)

גופה נמצאה צפה בכינרת, סמוך לחוף האון. דייג מצא את הגופה לאחר שמשך את רשתו מן המים, וכך מצא את הגופה. הוא הזעיק למקום את המשטרה.

צוות שיטור ימי הגיע למקום וחילץ את הגופה. במשטרה בודקים אם מדובר בגופתו של תושב טבריה, בן 37, שנעדר בימים האחרונים לאחר שנכנס לכנרת.

הגופה הייתה במצב רקבון מתקדם ולכן קיים קושי רב לזהותה. עוד נמסר כי הגופה הועברה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר.

נכנס לכינרת - ונעלם

תושב טבריה נכנס ביום רביעי בערב לרחצה בכינרת ונעלם. כוחות שיטור ימי עורכים חיפושים בשעות האחרונות בניסיון לאתרו לאחר שמזרון המים שעליו נסחף לחוף מבלי סימן כלשהו לנעדר.

רבים ניצלו את החום הרב ששרר במהלך השבוע ברחבי הארץ כדי לטבול בכינרת. בהם, תושב טבריה בן ה-37 וחברו שהגיעו לחוף ברינקי. לדברי החבר, האיש נכנס למים כשהוא שוכב על מזרון ים, התרחק מהחוף למרחק של יותר מ-300 מטרים מהחוף - ונעלם.

"כעבור זמן מה, כשלא שב לחוף, הבחין חברו במזרון הים מתעופף ברוח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק דורון מלכב, דובר עמקים. החבר ציין כי השניים שתו אלכוהול לפני שנכנסו למים.

צוותי שיטור ימי פתחו בחיפושים אחר האיש לאחר שלא שב במשך יותר משעתיים והם סורקים את אזור החוף בעזרת ניידות של התחנה וסירות של השיטור הימי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק