הייתם עולים על המונית של אלחנן טננבאום?

עליתם למונית, בדרך כלל כל אחד יהיה עסוק בענייניו. הנהג בלקטר על "המצב" ואתם בלנסות להמשיך ולדבר בסלולארי. תתפלאו אבל יש גם מוניות אחרות. כאלו שבהן תעברו קריאה בכף היד, תקבלו הופעה חיה של אלביס, או תשמעו חוויות ממי שהיה בשבי החיזבאללה

קרה לכם פעם שעליתם למונית והנהג לא הפסיק לדבר איתכם גם כשממש רציתם להיות לבד ובשקט? אז נסו לדמיין רגע מה זה לעלות לנסיעה במונית הטריוויה של מוטי בן ישי, שישאל אתכם למשל כמה אפסים יש בגוגול.

גם במונית של איתן דותן הנסיעה היא החלק השולי של החוויה. המונית הזו היא קליניקה ניידת של קריאה בכף היד, נומרולוגיה, ואפילו פסיכולוגיה אלטרנטיבית. אם אתה עולה למונית של ג'ורי כהן עייף, מתבודד או בכלל שונא אדם, כדאי שתמצא לעצמך מונית אחרת. ג'ורי כהן הקליט בעצמו אלבום שלם משירי אלביס, אותם הוא שר ומשמיע כל הזמן במונית.

כשאתה מסתובב בחוץועוצר מוניות, להפתעה כזו אתה בטח לא מצפה. אלחנן טננבאום. "בהתחלה יש קצת התרגשות", הוא מספר. "אבל אני לפעמים צוחק עם אנשים, שואלים אותי: איך היה?. אני אומר להם, כיף. 70 בתולות, אתה עושה חיים משוגעים כל הזמן. מה רע?".

מוטי בן ישי מסיע את הקליינטים שלו מנקודה לנקודה. בדרך הוא גם שואל אותם כמה שאלות טריוויה. הייתה תקופה שהוא נתן לשאול אותו שאלות, ואם הוא ידע את כל התשובות - הוא ביקש 10% יותר על הנסיעה. את התחביב הזה הוא הפך כמעט למקצוע. הוא השתתף בתכניות טריוויה שונות, ואפילו זכה ב-111 אלף שקלים בתכנית אחד נגד מאה, לאחר שהדיח 88 מתמודדים. מה הוא עשה עם הכסף? קנה מונית חדשה כמובן.

אלחנן טננבאום חזר משבי החזבאללה לפני כשבע שנים מאז הוא על המונית. מחיר העסקה בעבור שחרורו היה כבד, כ-400 אסירים פלסטינים. דיברו הרבה על המחיר ששילמו על מנת להחזיר אותך חזרה. אלחנן טננבאום עומד לסיים בימים אלה את לימודי המשפטים ויתחיל להתמחות במשרד עורכי דין, ואז הוא יעזוב את המונית.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק