חשד: בן 3 נדרס למוות בתאונת פגע וברח

פעוט נמצא ללא רוח חיים סמוך למגרש הכדורגל בקלנסווה שבמשולש. עדי ראייה דיווחו על נהג משאית שפגע בפעוט ונמלט מהמקום. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו. המשטרה מחפשת אחר הנהג

פגע וברח שני תוך יממה (חדשות 2)

חשד לתאונת "פגע וברח" שנייה בצפון תוך פחות מיממה: פעוט כבן שלוש נמצא ללא רוח חיים לאחר שככל הנראה נדרס על ידי נהג משאית בקלנסווה שבמשולש. עוברי אורח הבחינו בילד שוכב ללא רוח חיים והזעיקו את כוחות מגן דוד אדום - שקבע את מותו במקום.

מחקירה ראשונית עולה שנהג משאית שעבר במקום פגע בילד והעיף אותו מרחק של מספר מטרים לשולי הכביש, סמוך למגרש הכדורגל בעיר. כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בתחקור הזירה בניסיון לאתר את הנהג, שנמלט מהמקום.

"צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא את הילד כבן השלוש ללא רוח חיים, ולא נותר לו אלא לקבוע את מותו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום.

תאונה שנייה תוך פחות מיממה 

אמש אירעה תאונת "פגע וברח" קשה בכביש 4. רכב פגע ברוכבי אופנוע, סמוך לצומת כפר מסריק בגליל. בת 19 שרכבה על האופנוע נפצעה באורח קשה, רוכב נוסף, בן 20 נפצע באורח קל.

הרכב נמלט מהמקום לאחר התאונה. שני הפצועים הועברו לבית החולים בנהריה. הפצועה פונתה עם פגיעה רב מערכתית והצעיר פונה עם חבלות בגפיים. המשטרה הקימה מחסומים לאיתור הרכב הפוגע, ובוחני אגף התנועה הגיעו למקום וחקרו את הזירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק