עונש משפיל לעובדת שטעתה: תחפושת "חמודי"

מה העונש שמגיע לעובדת שטעתה? תלוי את מי שואלים. מנהלת בקופת חולים כללית זעמה על תושבת ירושלים שהקלידה צ'ק לא נכון והורתה לה להסתובב לבושה כמו חמודי, הילד המצויר מהפרסומת. העובדת: "זו הייתה השפלה. לא הפסקתי לבכות". מקופת חולים כללית נמסר כי הנושא נמצא בבדיקה

חמודי המקורי (חדשות 2)

עובדת קופת חולים כללית שטעתה בהקלדת צ'ק ספגה עונש משפיל במיוחד: היא נאלצה להסתובב בסניף כשהיא לבושה כבובת חמודי, הילד המצוירת מהפרסומות מהפרסומת - כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

לפני כשבוע ביצעה א', תושבת אזור ירושלים, שגיאה במסגרת עבודתה והקלידה פרטי המחאה לא נכונים על סך 600 שקלים. כאשר גילתה המנהלת של א' על הטעות היא שלחה אותה הביתה והורתה לה לבחור בעונש שיוטל עליה - אם ברצונה לשוב לעבודה.

כאשר התייצבה למחרת העובדת במשרד, פנתה אליה המנהלת ושאלה אם מילאה אחר בקשתה. כשזו ענתה בשלילה, אמרה לה הבוסית: "אל תדאגי, אני בחרתי בשבילך".

לא כיתה א'

במקום נזיפה או השעיה, הופתעה א' לגלות כי העונש שלה היה להתלבש כמו חמודי, הדמות המצוירת האהובה מהפרסומת, ולשעשע ילדים ברחבי הסניף. "נפגעתי מאוד", סיפרה העובדת לעיתון, וציינה כי נענתה להנחיה בשל חשש שתפוטר. "לא הפסקתי לבכות. זו הייתה השפלה גדולה". גם חברותיה של א' זעמו על הצעד ומחו נגד העונש. "כאן לא כיתה א'", הדגישו.

בעקבות פניית "ידיעות אחרונות" הוחלט לזמן את המנהלת לשיחת הבהרה. מקופת חולים נמסר בתגובה לעיתון כי "הנהלת 'כללית סמייל' רואה בעובדים את המאב המרכזי והחשוב בארגון. הנושא נמצא בבדיקה מהירה ואינטנסיבית ואנו מטפלים בו במלוא הרצינות והרגישות הנדרשת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק